Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Sakarya Büyükşehir Belediyesi, Sapanca’da bulunan 3 mahallenin altyapısına uzun yıllar boyunca hizmet etmiş 2 bin 600 metre uzunluğundaki atık su hattında temizlik çalışmalarını başlattı.SAKARYA (İGFA) – Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ), Sapanca Yeni Mahalle, Camicedit ve Göl Mahallelerinde başlattığı hat temizlik çalışmaları ile bölgeye uzun yıllar boyunca hizmet etmiş 2 bin 600 metrelik atık su hattını sterilize edecek.
Yapılan temizlik çalışmaları ile zararlı mikroorganizma ve bakteriler de hat üzerinden arındırılmış olacak. Kötü koku ve tıkanıklıklara sebep olmaması için yapılan çalışmalar kısa süre içerisinde tamamlanacak.
Kurum tarafından yapılan açıklamada ise, “Vatandaşlarımızın sağlığını ön planda tutarak başlattığımız çalışmalar ile Sapanca’da 3 mahallemizin atık su hattını temizleyeceğiz. Yapılan çalışmalar ile tıkanıklık ve kötü koku gibi olumsuzlukları da yaşanmadan engellemiş olacağız. Temizlik işlemi tamamlandığında ise 2 bin 600 metre uzunluğundaki hat mikroplardan ari bir şekilde bölgeye hizmet vermeye devam edecek” ifadeleri kullanıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
-30 şoku az evvel duyuruldu… Türkiye’ye giriş yapacak!
Depo Savaşları Türkiye’ye Geldi: O İllerde Kiralık Depolar Açılıyor
Toplu taşımaya binenleri ilgilendiriyor: 1 Ağustos’tan itibaren kalkıyor
İstanbul’a Doğru Yola Çıktı! Ayı Geliyor! Son 2 Gün
Kimsenin Görmediği Video Arşiv Görüntüleri Çıktı: İstanbul 1957’de Böyleymiş…
Bingöl’de Önüne Geleni Bıçakladı! Valilikten Açıklama Geldi!