Erzincan Medya
26° Erzincan

Erzincan

26°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Rektör Levent’e “Avrasya Hizmet Ödülü”

Yayınlanma:
ABONE OL
Rektör Levent’e “Avrasya Hizmet Ödülü”

Ankara’da Özbekistan Büyükelçiliği ile EkoAvrasya Vakfı tarafından Türkiye-Özbekistan Stratejik İlişkileri/Çok Boyutlu Gelecek Perspektifi toplantısı düzenlendi.

Özbekistan’ın Ankara Büyükelçiliği ile EkoAvrasya Vakfının ortaklaşa düzenlediği “Türkiye-Özbekistan Stratejik İlişkileri/Çok Boyutlu Gelecek Perspektifi” toplantısı, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi’nde yapıldı.
Toplantıya Ticaret Bakan Yardımcısı Mustafa Tuzcu, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili İlyas Topsakal, Özbekistan Yatırım, Sanayi ve Ticaret Bakanı Yardımcısı Nazımcan Holmuradov, EkoAvrasya Vakfı Başkanı Hikmet Eren ve Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent katıldı.
Toplantıda Türkiye ve Özbekistan arasındaki stratejik ortaklığı vurgulanarak iki ülke arasındaki ticaret hacmini artırmayı, ortak projeler hayata geçirmeyi ve dünya refahı için önemli kararlar alınması gibi konular ele alındı. Toplantıda Üniversite Rektörü Prof. Dr. Akın Levent’e Türkiye ile Avrasya ülkeleri arasındaki iyi niyet ve dostluk ortamının geliştirilmesine katkıda bulunduğu çalışmalarından dolayı “Avrasya Hizmet Ödülü” takdim edildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com