Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Rektörü  Prof. Dr. Akın Levent, öğrencilerin sorun ve ihtiyaçlarının çözümü konusunda kapısının her zaman açık olduğunu dile getirdi. 
Öğrencilerin öneri-taleplerini dinlemek ve ihtiyaçlarını yerinde tespit etmek amacıyla Üniversite Yerleşkelerinde ziyaretlerde bulunan Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi  Rektörü  Prof. Dr. Akın Levent, ziyaretler kapsamında Sivil Havacılık Yüksekokulu, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Mühendislik ve Mimarlık Fakültesinde öğrenciler ile bir araya geldi.
Gerçekleşen ziyaretlerde Rektör Levent’e,  Rektör Yardımcıları Prof. Dr. A. Ercan Ekinci, Prof. Dr. Adem Başıbüyük, Prof. Dr. Çağrı Çırak, Genel Sekreter Doç. Dr. Cihat Özgenel de eşlik etti.Üniversite  öğrencilerinin ilgi gösterdiği buluşmalarda öğrenciler ile sohbet eden Rektör Prof. Dr. Akın Levent, öğrencilerin sorun ve ihtiyaçlarının çözümü konusunda kapısının her zaman açık olduğunu dile getirdi. Öğrencilerin  daha iyi imkânlarda öğrenim görmelerini sağlamak amacıyla sık sık fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokul ve yerleşke ziyaretlerinde bulunduklarını belirten Rektör Levent, “öğrenci merkez anlayışı ile gerek eğitim öğretim gerekse de sosyal alanlarımız ve tesislerimizle öğrencilere en iyi imkânları sunmak için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
Üniversiteden ve yeni eğitim-öğretim yılından öğrencilerin beklentilerini dinleyen Rektör Levent, yeni akademik yıl ve vizelerde öğrencilere başarılar diledi.