Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Perşembe

23°/ 12°

Cuma

23°/ 12°

Cumartesi

21°/ 12°

Pazar

19°/ 12°

Pazartesi

22°/ 13°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Rektör Levent EBYÜ Öğrenci Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Yayınlanma:
ABONE OL
Rektör Levent EBYÜ Öğrenci Temsilcileri ile Bir Araya Geldi

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, üniversitenin fakülte ve yüksekokul öğrenci temsilcileriyle bir araya geldi.

Rektörlük Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Adem Başıbüyük ve Öğrenci İşleri Daire Başkanı Murat Gülcü de katıldı. Rektör Levent, üniversitedeki tüm birimlerin öğrenci temsilcileriyle buluşarak öğrencilerin talep ve isteklerini dinledi. Toplantıda öğrenci temsilcileri dersliklerde, sosyal, sanatsal ve kültürel faaliyetlerde, yemek ve ulaşım konularındaki isteklerini dile getirerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundu.
Rektör Levent, EBYÜ’ nün öğrenci merkezli bir eğitim anlayışını her zaman önemsediğini vurgulayarak “Öğrencilerimizin karşılaştığı sorunlara çözüm üretmek ve taleplerini yerine getirmek için çaba göstermeye devam edeceğiz” dedi. Toplantının sonunda Rektör Levent, öğrenci temsilcilerine yaptıkları faaliyetler ve çalışmalar için teşekkürlerini iletti. Öğrenci temsilcileri de Rektör ve üst yönetimin öğrencilere sağladığı desteklerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com