Erzincan Medya
25° Erzincan

Erzincan

25°

Erzincan

Cuma

27°/ 16°

Cumartesi

21°/ 13°

Pazar

25°/ 13°

Pazartesi

27°/ 14°

Salı

29°/ 17°

Çarşamba

31°/ 19°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Refahiye ilçesi Cumhur ittifakı Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Refahiye ilçesi Cumhur ittifakı Seçim Koordinasyon Merkezi Açıldı

Erzincan Refahiye İlçesinde Cumhur ittifakı Seçim Koordinasyon Merkezi açıldı.

Yoğun bir ilgiyle gerçekleşen Refahiye ilçesi Cumhur ittifakı Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, AK Parti MKYK Üyesi, Erzincan Eski Milletvekili Burhan Çakır, Refahiye Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Çakmak Paçacı, AK Parti Erzincan İl Başkanı Çetin Özyurt, MHP Erzincan İl Başkanı Bilgehan Çağrı Özarslan, AK Parti Erzincan İl Genel Meclisi Üye Adayı Mehmet Cavit Şireci, Refahiye İl Genel Meclisi Üyesi adayı Tacettin Çiftçioğlu, Refahiye İl Genel Meclis Üyesi adayı Doğan Çakır, çok sayıda partili ve vatandaşlar katıldı.

Seçim Ofisi açılışında konuşan AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman: “Seçim programımıza Refahiye’de yoğun bir katılımla, Cumhur İttifakı Seçim Koordinasyon Merkezimizi açarak başladık. 31 Mart Türkiye’de Cumhur İttifakı’nın, Türkiye Yiz yılının gücüne güç kattığı bir milat olacak. Cumhurbaşkanmız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde son Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım’ın destekleri ile şehrimiz ve ilçelerimiz için çok güzel projeleri hizmet anlayışı ile hayata geçireceğiz.

31 Mart Yerel Yönetimler Seçimlerimizin, Refahiye’mize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Cumhur ittifakı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışıyla Refahiye’de seçim çalışmalarına start verdi. SKM sürekli açık olacak ve vatandaşlara hizmet edecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com