Erzincan Medya
10° Erzincan

Erzincan

10°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

PTT, Erzincan da 177’nci yaşını kutluyor

Yayınlanma:
ABONE OL
PTT, Erzincan da 177’nci yaşını kutluyor

Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın (PTT), 177. kuruluş yıldönümü münasebetiyle PTT Başmüdürü Metin Ağdaş ve beraberindeki PTT çalışanları Erzincan Valisi Ali Arslantaş’ı ziyaret etti. 
Gerçekleştirilen ziyarette PTT Başmüdürü Metin Ağdaş, 177 yıllık bir maziye sahip olan Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın bilim ve teknolojideki gelişmeleri takip edip, bu gelişmeleri hizmetlerine uygulayarak, üstün hizmet kalitesi ile müşterilerinin beklentilerini en üst seviyede karşılama noktasında gayretle çalıştıklarını belirterek, kendilerini kabul eden Vali Arslantaş’a teşekkürlerini ilettiler.
Vali Ali Arslantaş ise mesai mefhumu gözetmeksizin görevlerini üstün gayret ve azimle yerine getiren, fedakârca çalışmalarını sürdüren ve bu hizmet yolculuğunda 177 yılı geride bırakan Posta ve Telgraf Teşkilatı’nı (PTT) tebrik ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
PTT Başmüdürü Metin Ağdaş, Posta ve Telgraf Teşkilatı’nın kuruluşundan bugüne kadar posta taşıdığı noktaların arşivlendiği PTT Genel Müdürlüğü’nün harita kataloğunu Vali Arslantaş’a hediye etti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler