Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

23°/ 11°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 12°

Perşembe

25°/ 15°

Cuma

25°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Prizlerinizi de evinizin dekorasyonuna göre tasarlayın

Yayınlanma:
ABONE OL
Prizlerinizi de evinizin dekorasyonuna göre tasarlayın

Modern bir yaklaşımla yaratılan, usta ellerden çıkan, zanaati kaliteli malzeme ve fonksiyonellikle birleştiren tasarımların çağı başlıyor. Kullanıcıyı özel hissettirmeyi ve herkeste görmeyeceği hissini yaşatmak isteyen Hager ve Berker Manufaktur, kişiye özel anahtar ve priz seçenekleriyle alanına yeni bir anlayış getiriyor. Marka, ürünlerin danışmanlığında, planlanmasında ve uygulanmasında kullanıcılara destek oluyor. Mevcut ürün serilerinin hazır standart bir tasarımını özelleştiren ve tek tek ürünlerin yenilenmesine imkan tanıyan yapı, özel olarak geliştirilmiş makinelerde elle üretilen, eksiksiz modern tasarım yelpazesi sunuyor. Yüksek standart ve kalite garantisi ile öne çıkan Hager Manufaktur özel tasarım anahtar ve prizler ile bir tasarımı benzersiz kılmak için çok sayıda yüzey, renk ve malzeme opsiyonları sağlıyor.

Bir telefonla kullanıcıların isteği şekillendiriliyor

Anahtar priz serisinin tüm önemli parçaları için tek bir iletişim noktasından irtibata geçilerek proje yönetimi kolaylaştırılıyor. Üç ya da dört tasarım uzmanını bir araya getirmek yerine sadece bir telefonla kullanıcıların isteği şekilleniyor. İç içe olan tasarım ve üretim departmanları sayesinde; ürünlerde herhangi bir boşluk, zayıf nokta ve bütünlük kaybının oluşması önleniyor. Aynı hammadde ve tedarikçileri kullanan tasarım departmanları eski tasarımın yapısını koruyor. Teknoloji ve ustalık ile tasarımlarda kişiye özel trend yaratılıyor.

Hager Group Hakkında:

1955 yılından bu yana Akıllı Evler, Bina Otomasyonu, Güvenlik Sistemleri ve Bina Kablo Aksesuarları ile enerji yönetim ve dağıtım sistemlerine öncülük eden Hager Group, enerji dağıtım sektörünün lider şirketlerinden biridir. Bağımsız bir aile şirketi olan ve Almanya’da kurulan Hager Group, endüstrinin inovasyon liderlerinden biri olup, 11.500 çalışana ve 2.3 milyar Euro yıllık ciroya sahiptir. Ürünleri ve

sistemleri dünya üzerinde 24 farklı noktada üretilmekte ve yine dünya üzerinde 136’den fazla ülkede Hager markasına güvenen müşterilere iletilmektedir. Hager’in çözüm ve servis çeşitliliği, enerji dağıtımından kablo yönetimine, güvenlik sistemlerinden bina otomasyonuna kadar uzanmaktadır. Müşteriler ve alanında son derece uzman mühendisler ile sürekli fikir alışverişinde bulunarak proje çözümleri üretilmesi, Hager’in en temel çalışma prensibidir. Enerji verimliliği sağlayarak doğanın korunması ve uygun maliyette en kaliteli projelerin üretilmesi ise Hager’in en önemli amacıdır.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com