Erzincan
21°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
BURSA (İGFA) – İç transferi tamamlayan, dış transfer ise 2 oyuncuyu kadrosuna katan Poyrazın Kızları, sağ oyun kurucu Sırp Katarina Tanaskovic, sol oyun kurucu Karadağlı Nikolina Knezevic ve kaleci Seda İrem Güleç’le sözleşme imzaladı.
Üç oyuncu da Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Fethiye Spor Tesisleri’nde kendilerini Poyrazın Kızları’na bağlayan sözleşmeye imza attılar.
1995 doğumlu ve 1.85 boyundaki sağ oyun kurucu Katarina Tanaskovic, ZRK Naisa Nis, Rocasa Gran Canaria ACE, CS Dacia Mioveni 2012 ve son olarak PDO Salerno’da oynadı.
2000 doğumlu ve 1.83 boyundaki Karadağlı sol oyun kurucu Nikolina Knezevic ise ZRK Buducnost Podgorica ve son olarak CSU Danubius Galati takımlarında forma giydi.
Kaleci Seda İrem Güleç ise son 2 sezondur Kadınlar Hentbol 1. Ligi’nde mücadele eden Bolu Belediyespor’da forma giydi. 2005 doğumlu oyuncu geçtiğimiz sezon Bolu Belediyespor’da 19 maçta oynadı.
Katarina Tanaskovic, Nikolina Knezevic ve Seda İrem Güleç, Bursa Büyükşehir Belediyespor ailesine katılmaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederlerken, takımın başarısı için en iyi performansı sergilemek istediklerini ifade ettiler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu ayrılığı! İngiliz devine 21 milyon Euro’ya imzayı attı
Ruzomberok Trabzonspor maç özeti ve gollerin videosu! YouTube Trabzonpor özeti
Galatasaray B.Münih’le anlaştı! Dünya starı Türkiye’ye geldi
Galatasaray’dan Tarihi Transfer! Gerçekleşirse Olay Olur! 25 Milyon Euro Değerinde
Fenerbahçe’den Casemiro ve Kovacic atağı!
Fenerbahçe, Brezilyalı Dünya starını aldı! Hadi herkes havalimanına