Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
İliç Kaymakamı Cüneyt Demirkol, Polis Haftası olması münasebetiyle İlçe Emniyet Amirliği Personeli ve aileleri ile iftar programında bir araya geldi.
Kaymakam Cüneyt Demirkol yapmış olduğu konuşmada “öncelikle ebetiyete intikal etmiş tüm aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyorum. Ülkemizin huzur ve güveni, halkımızın can ve mal güvenliğinin korunması için mesai mefhumu gözetmeksin fedakarca çalışan emniyet personelimizin polis haftasını kutluyorum” dedi.
Düzenlenen İftar Programına Kaymakam Cüneyt Demirkol, Belediye Başkanı Mustafa Gürbüz, İlçe Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Şengün, İlçe Cumhuriyet Savcısı Fatma Yavuz Atmaca, Asliye Ceza Hakimi Münire Şeyma Akkaya, Askiye Hukuk Hakimi Muhammed Fatih Taştan, İlçe Emniyet Amiri V. İsmail Gülmez, İlçe Jandarma Komutanı Mehmet Uçar ve ilçe emniyet personeli ve aileleri katıldılar.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler