Erzincan Medya
15° Erzincan

Erzincan

15°

Erzincan

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

23°/ 12°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 15°

Perşembe

26°/ 14°

Cuma

26°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Piapiri’de yatırım hesabı açan ilk 1000 kişiye Hepsiburada hediye çeki

Yayınlanma:
ABONE OL
Piapiri’de yatırım hesabı açan ilk 1000 kişiye Hepsiburada hediye çeki

ÜNLÜ & Co’nun yeni dijital girişimi Piapiri, yılın ilk kampanyasını Hepsiburada işbirliği ile gerçekleştiriyor.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, kampanya kapsamında Piapiri uygulaması üzerinden ÜNLÜ Menkul Değerler AŞ nezdinde kaldıraçlı alım satım işlemleri hariç olmak üzere bireysel yatırım hesabı açan ilk 1000 kişi, Hepsiburada’nın internet sayfası ve mobil uygulaması üzerinden yapacakları alışveriş esnasında kullanılabilecek 200 TL karşılığında Hepsiburada hediye çeki kazanacak. Bireysel Yatırımcılar, Piapiri uygulamasını indirip, müşteri ol adımından yatırım hesabı açarak kampanyadan yararlanabilecekler.

Kampanyadan yararlanmak için bakiye şartı ve işlem hacmi şartı aranmıyor, ayrıca Piapiri’de herhangi bir hesap açılış işletim ücreti de ödenmiyor.

Hesap açmak için uygulama marketlerinden Piapiri uygulamasını indirip ‘Müşteri Ol’ adımından görüntülü görüşme veya ücretsiz kuryeli model ile hızlıca işlemleri tamamlamak mümkün oluyor.

Yatırım sepetleri, robotik alım-satım sinyalleri ve sektör uzmanlarından raporlar ile yatırım için dijital bir ekosistem sunan Piapiri, kişiselleştirilebilir önyüzü ile de özel bir yatırım danışmanına dönüşüyor.

Hisse Senedi, VİOP, Varant, Yatırım Fonu, Kur/Parite ve Kripto Para verilerini tek ekranda anlık fiyatlarıyla ücretsiz bir şekilde sunan Piapiri’den, Tefas fonlarının tüm detaylarına da ulaşılabiliyor. ÜNLÜ & Co analistlerinin özenli çalışmalar ile AL önerisi verdiği ve o dönem en beğendikleri hisse senetlerinden oluşan Model Portföy’ün de yer aldığı Piapiri’de, güncel gelişmelerden anında haberdar olmak için bildirimleri açık tutmak yeterli. Piapiri’de yatırımcılar ayrıca, Robotik Sepetler ile algoritmik öneri modelleri üzerinden farklı temalar için oluşturulan robotik hisse senedi portföylerine yatırım yapabiliyorlar.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com