Erzincan Medya
17° Erzincan

Erzincan

17°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 13°

Cumartesi

23°/ 14°

Pazar

21°/ 12°

Pazartesi

21°/ 11°

Salı

22°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ SİSTEMLERİ

Yayınlanma:
ABONE OL
PERKOTEK OTOPARK BARİYERİ SİSTEMLERİ

Bütçe dostu, son teknoloji, uzun ömürlü ve kaliteli otopark bariyeri modelleri arıyorsanız; ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan bariyer modellerine hemen ulaşabilirsiniz. Akıllı sensör sistemi ile son derecede pratik bir kullanıma sahip olan model pek çok farklı geçiş sistemi ile kullanılabilen, mekanların emniyetini ve kontrolünü sağlayan ürünlerdir.

Otopark Bariyeri Neden Kullanılır?

Günümüzde mekanlara giriş çıkış yapan araçların tespit edilmesi ve güvenilir olup olmadıklarının kontrol edilmesi çok önemlidir. Sitelerden resmi dairelere, otoparklardan AVM’lere kadar pek çok farklı alanda bu emniyet ihtiyacını karşılamak amacıyla otopark bariyerlerinin kullanımına başvurulmaktadır. Aracın yaklaşması ile birlikte onay alan araç için bariyer kolu havaya yükselerek asılı kalmakta; aracın geçmesinin ardından tekrar kapanmaktadır. Tek tek her araç için otopark bariyerleri açılıp kapanmaktadır. Ancak bazı acil durumlarda otopark bariyer kolunun havada asılı kalacak şekilde ayarlanması da mümkündür.

Otopark Bariyeri Modelleri Nelerdir?

Otopark bariyer modellerinin arasında LED, hızlı geçiş, OGS/HGS etiketi okuyan otopark bariyer ve çitli bariyer sistemleri yer almaktadır. Üst düzey güvenlik için çitli; HGS/OGS etiketi için bu etiketi okuyan model; aydınlatma ihtiyacı için LED bariyer ve insan trafiğinin yoğun olduğu yerler için hızlı geçiş bariyerleri tercih edilebilir.

Bu modeller arasından seçim yaparken mekanınızın ihtiyaçları, sizin istekleriniz ve aradığınız özellikleri belirlemeniz gerekecektir. Model ve adet seçimi yaptıktan sonra otopark bariyeri fiyatı net bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

            Gelişen dünyanın ve gelişen teknolojilerin vazgeçilmezleri arasına giren, hayatımızı kolaylaştırmak adına ve güvenlik adına bizlere kolaylık sağlayan ürünler içinde yer alan parmak izi okuyucu sistemleridir.  Aklımıza ilk gelen sorulardan bir tanesi de parmak izi okuyucu fiyatları nedir?

            Bu sistem çok daha önceleri basit bir kontrol sistemi olarak hayatımıza girmiş olması na rağmen son yıllarda çok değişiklik göstermiştir. Teknik olarak çok değişik farklılıklar gösterdiği için dolayısıyla fiyatlandırma aşamasında da bu teknik üstünlükler büyük rol almaktadır. Kullanılan teknolojiler içinde okuma çözünürlüğü açısından bakıldığında, sen sörün kapasitesi en önemli kıstas, başlangıç bir okuyucu da,  değer 100 olarak adlandırılmak ta olup okutma sırasında 8 ayrı noktadan bilgi taraması yaparken,  daha üst değerde bir okuyucu 600-800 değerlerinde adlandırılmış olup okuma esnasında,  24-64 ayrı noktadan bilgi taraması yapar. Parmak izi okuyucu bu farklılıklardan dolayı değişiklik gösterir. Bunun yanında renkli olması ve hafıza kapasitesinin de önemi vardır. Vereceğim fiyatlar ürün, marka ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilir. 3000 kişilik ve 100bin kayıt saklayabilen bir renkli ekran 785.00tl(KDV dahil) , 3000 kişilik ve 10 bin kart ve 100 bin kayıt yapan ve 1 kişiye ait 10 parmak izi alan renkli bir cihaz 1.200tl(KDV dahil ), 50bin kart 150 bin kayıt yapabilen renkli ekran bir cihazın fiyatı 1.500tl (KDV dahil ) satılmaktadır.

Parmak izi okuyucu fiyatları çok değişiklik göstermekte olup ihtiyacınız doğrultusunda her fiyat aralığında bulabileceğiniz ürün bulunmaktadır.

Şifreli Kapı Kilidi

PVC, ahşap, cam, demir, tahta gibi pek çok farklı kapı materyali ile uyum içerisinde çalışan şifreli kapı kilidi model seçenekleri ile mekanlarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Mekanlarınızın gereksinimlerine özel tasarlanan şifreli kapı kilitleri sayesinde mekanınıza sadece atadığınız kişilerin giriş – çıkış yapmasını sağlayabilirsiniz.

Şifreli Kapı Kilidi Nedir?

Sadece sistemin şifresini bilen kullanıcıların mekana giriş çıkış yapmasını sağlayan sistemlerdir. Ancak bu sistemler sadece şifre ile çalışan sistemler değillerdir. Bunun yanı sıra kart ya da panel sistemi ile de mekan giriş çıkışının emniyeti sağlanabilmektedir. Sadece kayıtlı ve admin tarafından atanan kullanıcıların mekana giriş yapmasını sağlayan şifreli kapı kilidi modelleri otopark, mağaza, işyeri, konut, site, AVM gibi pek çok farklı mekanda kullanılmaktadır. Mekanların ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanan modeller ile mekanların ihtiyaçları en üst düzeyde karşılanmaktadır.

Şifreli Kapı Kilidi Hangi Modellere Sahiptir?

Daha önce de belirttiğimiz gibi bu sistemler pek çok farklı modelde tasarlanarak müşterilere sunulmaktadır. Bu modellere ve özelliklerine kısaca değinmemiz gerekirse:

  • Dokunmatik Şifreli Kapı Kilitleri: Bu sistemlerde admin tarafından belirlenen parolanın tuşlar aracılığı ile girilmesi gerekir. Doğru şifre girildiğinde kapı açılacak ve alana geçiş sağlanacaktır.
  • Kartlı Şifreli Kapı Kilitleri: Bu modelde kullanıcılara kartlar verilir. Kart üzerinde mekanın amblemi, personel bilgileri, logo gibi pek çok farklı ibare bulunabilir. Kartın içindeki çip sisteme okutulur ve alana geçiş sağlanır.
  • Panelli Şifreli Kapı Kilitleri: Bu model genelde personel yoğunluğu fazla olan mekanlarda kullanılmaktadır. Panele okuma yaptırılarak işe kaçta girilip çıkıldığı bilgisi sisteme kaydedilerek işverene kolaylık sağlanmaktadır.

Bu modeller arasından seçim yaparak ihtiyacınız olan şifreli kapı kilidi fiyatı bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler