Erzincan İl Müftü Yardımcısı Gökhan Badem TOBB Binali Yıldırım Kız İmam Hatip Lisesi Öğrencilerine Hz. Peygamber’in mirasından dersler anlattı.

Tercan İlçe Devlet Hastanesinde Sağlıklı Yaş Alma Merkezi birimi kuruldu Tercan İlçe Devlet Hastanesinde Sağlıklı Yaş Alma Merkezi birimi kuruldu

Erzincan İl Müftülüğü Gençlik Hizmet ve Faaliyetleri Diyanet Gençlik Merkezleri’nde, okullarda ve diğer sosyal mekanlarda  devam ediyor.
Erzincan İl Müftü Yardımcısı Gökhan Badem tarafından  TOBB Binali Yıldırım Kız İmam Hatip Lisesi’ne bir faaliyet ziyareti gerçekleştirildi.
Okul idaresinin ev sahipliğini yaptığı programda, Gökhan Badem, lise öğrencilerine yönelik sunum hazırladı. Hz. Peygamber –Aleyhisselam-‘ ın mirasını bugünün gençlerine, bu zamanın şartlarında emanet etmenin öneminin, yine Hazret-i peygamber Efendimizin beyanları ile izah edildiği sunum, Türk-İslam mütefekkirlerinden bahislerle, misaller ve meşhur kıssalar ile devam etti.
Katılan tüm öğrencilerin ilgi ile dinlediği, teşekkür ve memnuniyetlerini ifade ettikleri program, okul müdürü Uğur Mutlu tarafından, öğrencilerin el emeği-göz nuru ile hazırladığı bir hüsn-ü hat levhasının Gökhan Badem'e takdim edilmesi ve gençlik hizmetleri çalışanlarının öğrenciler için getirdikleri hediyelerin teslimi ile sona erdi.