Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Üzümlü Meslek Yüksekokulu Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında öğrenciler, kanser mücadelesi veren hastalara ziyaret düzenlendi.
Her yıl nisan ayında kutlanan Ulusal Kanser Haftası dolayısıyla Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Üzümlü Meslek Yüksekokulu Topluma Hizmet Uygulamaları dersi kapsamında ders yürütücüsü Öğr. Gör. Kevser Şenocak ve ders öğrencileri tarafından Erzincan’da kanser mücadelesi veren hastalara ziyaret yapıldı.
Gerçekleşen ziyarette hastalara “Yüzünüzde Tebessüm Olsun” mesajıyla çiçek hediye edildi. Öğrenciler, hastalarla sohbet ederek motivasyonlarını arttırmaya çalıştılar.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler