Erzincan Medya
10° Erzincan

Erzincan

10°

Erzincan

Pazar

13°/

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 11°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

24°/ 13°

Cuma

24°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Öğrenciler İzcilik Kampı Yaptılar

Yayınlanma:
ABONE OL
Öğrenciler İzcilik Kampı Yaptılar

Erzincan Ziya Gökalp İlkokulu Öğrencileri Türk Dünyası Sempozyumu kapsamında, Kulüp öğretmeni ve izcilik federasyonu Erzincan İl Temsilcisi Metin Bahar öncülüğünde Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi’nde kamp yaptılar.

2 gece süren kamp etkinliğine 8-14 yaş arası 41 öğrenci, Erzurum İzcilik Federasyonu Doğu Anadolu Bölge Temsilcisi Nuri Karslı, Sivas İzcilik İl Temsilcisi ve kulüp üyeleri ve 3 izci lideri öğretmen katıldı.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi kampüs alanında çadırlarını kuran izciler, yaşam becerilerini sergilemelerinin yanı sıra, sempozyum programında yer alan birçok konser ve etkinlik faaliyetlerine de katıldılar. Kamp süresince sempozyum katılımcılarının yoğun ilgisini gören minik izciler ziyaretçiler ile de bol, bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

Erzincan’da uzun süredir izci kümesi yatılı çadır kampı yapılmadığını belirten Ömer Faruk Türkeri, kulüp faaliyetlerinin, Erzincan’da ilk olması sebebiyle de öğrenci ve velilerden yoğun ilgi gördü.

Ziya Gökalp İlkokulu müdürü Murat Burak San, ekibinin özverili çalışmalarıyla, izcilik faaliyetlerinin artarak devam edeceğini, belirtti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler