Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Salı

23°/ 13°

Çarşamba

26°/ 14°

Perşembe

28°/ 17°

Cuma

26°/ 17°

Cumartesi

28°/ 16°

Pazar

26°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Yayınlanma:
ABONE OL
Öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi

Erzincan’da polis ekipleri tarafından, kent merkezinde bulunan okullarda kişisel güvenlik ve suçtan korunma yöntemleri ile çocuk polisinin görevleri konularında öğrenci ve öğretmenlere eğitimler verildi.
Erzincan İl Emniyet Müdürlüğü birimlerince 2023/2024 Eğitim ve Öğretim yılında planlanan programlar devam ediyor. Çocukların her türlü suçtan uzak tutmak ve korumak, eğitim ve öğretim hayatlarını daha güvenli bir ortamda sürdürmelerini sağlamak için çalışmalarını sürdürdüklerini belirten polis ekipleri, 2023-2024 Eğitim-Öğretim dönemi faaliyetleri kapsamında İl Merkezi Polis sorumluluk bölgesinde bulunan; “Kişisel/Genel Güvenlik ve Suçtan Korunma Yöntemleri, Çocuk Polisinin Görevleri, Hırsızlık ve Dolandırıcılık” konularında Çocuk Şube Müdürlüğü koordinesinde planlanan eğitim ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğünün katılımıyla
Hacı Ali Akın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Ertuğrulgazi Anadolu Lisesi’nde toplam 300 öğrenci ve öğretmene bilgilendirme yapıldı.

Gerçekleşen ziyaretlerde;İl Emniyet Müdürü Kenan Kurt’un öğrenci velilerine hitaben yazılmış mektubu ve 300 adet İl Emniyet Müdürlüğünün Resmi Sosyal Medya Hesapları Tanıtım broşürü dağıtıldı.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com