Erzincan Medya
11° Erzincan

Erzincan

11°

Erzincan

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

23°/ 11°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 12°

Perşembe

25°/ 15°

Cuma

25°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Necmettin Ünal adaylığını açıkladı

Yayınlanma:
ABONE OL
Necmettin Ünal adaylığını açıkladı

Haber: İbrahim Gürler 

Demokrat Parti Erzincan İl Başkanlığında düzenlenen aday tanıtım toplantısında konuşan Demokrat Parti Erzincan İl Başkanı İlyas Kavuş, İl Genel meclis Üyesi adaylarını tanıtmak ve yönetim kurulu arkadaşlarımız da beraber çalışmaları anlatmak için toplanmış bulunuyoruz, Adaylarımızın Erzincan’a Türkiye’ye ve milletimize hayırlı uğurlu olması ve hayırlı çalışmalar yapmasını Cenabı Allah’tan niyaz ediyoruz.  Demokrat Parti olarak memleketimizin milletimizin vatanımızın bayrağımızın birlik ve beraberliğimizin bozulmaması için duacıyız dedi.

31 Mart mahalli idareler seçimlerinde aday listemiz şu sıralaması şöyle olmuştur diyen Kavuş, ”Birinci sıra adayımız Necmettin Ünal,  2. Sıra adayımız Muhammed Mustafa Akar,  3 sıra adayımız Mecit Yüce,  4 sıra adayımız Kenan Tan,  5 sırada adayımız Habip Yıldız,  6.  Sıra adayımız Sadettin Sarıgül’dür ayrıca Tercan İl Genel Melis Üyesi adayımı, Hasan Uğuz’dur tekrardan adaylarımız Erzincan’a vatana ve millete hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

Demokrat Parti Erzincan İl Genel Meclis Üyesi 1. Sıra adayı Necmettin Ünal ise açıklamasında şu ifadelere yer verdi; ”Sizlerin de bildiği gibi 31 Mart itibariyle Türkiye genelinde olduğu gibi Erzincan’da da belediye başkanlığı belediye meclis üyelikleri il genel meclis üyelikleri ve Muhtarlık seçimleri olacak.  Biz de 31 Mart seçimlerine Demokrat Parti olarak İl Genel Meclis üyesi adaylarının tespitini yaptık ve Yüksek Seçim Kurulu’na Yaptık müracaatını yaptık ve bugün de Demokrat Parti’yi bu arkadaşlarımızla beraber ziyaret ettik Erzincan’da ki mahalli idareler seçimlerinin Türkiye genelinde olduğu gibi ülkemizde Erzincan’ımıza tüm dedelerimize ilçelerimize hayırlara vesile olmasını Cenabı Haktan diliyor teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com