Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da muhtarlara yönelik ‘Çevre ve İklim Değişikliği Farkındalık ’ kursu eğitimi verildi.
Erzincan Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından merkez mahalle ve köy muhtarlarına yönelik kurslar devam ediyor. Kursların dördüncüsü olan Çevre ve İklim Değişikliği Farkındalık kursu muhtarların yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.
İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında yapılan protokol kapsamında muhtarlara yönelik düzenlenen kurslardan dördüncüsü olan Çevre ve İklim Değişikliği Farkındalık kursu muhtarların yoğun katılımı ile Halk Eğitimi Merkezi konferans salonunda yapıldı. Kurslarda çevre bilinci hakkında katılımcılara bilgiler aktarıldı. Rehber öğretmen tarafından verilen kurs 12 saat sürdü.
Daha önce verilen kurslarda ise Kurslarda muhtarlara sosyal ve duygusal beceri eğitimi, aile içi iletişim becerileri, ahlaki gelişim, bağımlılık, çatışma, stres yönetimi gibi konularda eğitim verildi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler