Erzincan Medya
32° Erzincan

Erzincan

32°

Erzincan

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

31°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

30°/ 17°

Cuma

32°/ 19°

Cumartesi

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mühendislik Fakültesi Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Yayınlanma:
ABONE OL
Mühendislik Fakültesi Öğrencilerinden Anlamlı Proje

Üniversite Öğrencilerinden İlkokul öğrencilerine anlamlı yardım. Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi “Elektrik Elektronik Kulübü” öğrencileri Tercan ilçesine bağlı Kökpınar İlköğretim okuluna gezi düzenledi.

Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mühendislik Fakültesi “Elektrik Elektronik Kulübü” tarafından bu yıl 3. si gerçekleştirilen  Tercan ilçesine bağlı Kökpınar İlköğretim okuluna gezi düzenlendi. Etkinlikte öğrencilere giysi, kırtasiye, kitap ve çeşitli hediyeler dağıtıldı. Ayrıca okulun eksik olan Atatürk köşesine Atatürk portresi ve okul duvarlarına da çeşitli resimler çizildi.

Öğrencilerle bir araya gelerek onlarla sohbet eden Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Elektrik Elektronik Kulübü öğrencileri, Kökpınar İlköğretim okulu öğrencilerine çeşitli ikramlarda bulunduktan sonra kendi imkânları ile almış oldukları çeşitli hediyeleri öğrencilere dağıttı. Etkinliğin son aşamasında ise çeşitli oyunlar oynadıktan sonra gelen müzik dinletisi ile köy öğrencilerine hoş zaman geçirildi.

Etkinlik hakkında bilgi veren  Erzincan Binali Yıldırım Üniversitesi Mühendislik fakültesi öğretim üyesi Doç. Dr. Yunus Akaltun, etkinliğin ana temasının köy okullarında okuyan öğrencilere maddi ve manevi destekte bulunarak, onların sorunlarını en aza indirmek, ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve üniversite öğrencilerimize de yardım etme ve daha duyarlı bir birey olma duygusunu aşılamak olduğunu söyledi..

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler