Küçük ressamlar işbaşında Küçük ressamlar işbaşında

ATV'nin ilgiyle izlenen ve en çok para kazandıran programı Kim Milyoner Olmak İster, her hafta olduğu gibi bu hafta da izleyicileri ekran başına kilitledi. Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'de bugün tarihi bir gece yaşandı. Artan ödül miktarı olan 5 milyon TL ilk kez açıldı. Yarışmacı Eyüp İşler, 1 milyon TL değerindeki Filistin sorusuna doğru cevap verdi ve 13'üncü soruyu görmeye hak kazandı. Eyüp İşler kimdir? İşte Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran o tarihi anlar!

ATV'nin reyting rekortmeni ve en çok kazandıran programlarından Kim Milyoner Olmak İster'de bu gece tarihi anlar yaşandı.

Ünlü sunucu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekranlara gelen Kim Milyoner Olmak İster'e katılan yarışmacı Eyüp İşler, başarılı bir performans sergiledi.

Yarışmacı baraj sorularını geçti ve 1 milyon TL değerindeki soruyu açtırdı.

12'nci soruda yarışmacının karşısına İsrail'in Filistin topraklarında uyguladığı zulme dikkat çeken bir soru çıktı.

DİKKAT ÇEKEN FİLİSTİN SORUSU

Yarışmacının karşısına "İsrail'in işgal ettiği Filistin topraklarında Filistin bayrağı ve renklerini yasaklaması sonrası, hangisi protesto sembolü haline gelmiş ve bir dönem sokakta onu taşıyanlar tutuklanmıştır?" sorusu çıktı.

Yarışmacı soruya B) Karpuz dilimi yanıtını verdi.

5 MİLYON TL'LİK SORUYU AÇTIRMAYA HAK KAZANDI!

Soruyu doğru cevaplayan yarışmacı, büyük ödül olan 5 milyon TL değerindeki soruyu açtırmaya hak kazandı.

BÜYÜK ÖDÜL SORUSU BUGÜN AÇILDI

Bugün ise büyük ödül sorusu açıldı.