Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

MHP İl Başkanı Aksu, Eşit ve Adaletli Hizmet Vereceğiz

Yayınlanma:
ABONE OL
MHP İl Başkanı Aksu, Eşit ve Adaletli Hizmet Vereceğiz

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Genel Merkez tarafından Erzincan Belediye başkan adayı olan Bekir Aksun’un yerine Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığına getirilen Salih Aksu, beni bu göreve layık gören genel merkezimize ve partimize teşekkür ederim dedi.

Milliyetçi Hareket partisi Erzincan İl Başkanı Salih Aksu göreve gelmesi ve 31 Mart yerel seçimleri ile ilgili olarak HABERCAN Muhabirine açıklamalarda bulundu. Başkan Aksu Hemşerilerimizin oyları ile inşallah Bekir Aksun’u 31 Mart’ta başkan olarak göreceklerini belitti.

ŞEHİTLERİMİZE ALLAT’TAN RAHMET DİLİYORUM

Konuşmalarına Iğdır’da aracın devrilmesi sonucu şehit olan Askerimize, 27 Aralık 1939 Erzincan Depreminde şehit olan hemşerilerimize ve tüm şehitlerimize Allah’tan Rahmet dileyerek sözlerine başlayan Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Salih Aksu; “ Milliyetçi Hareket Partisi belediye başkan adayımız sayın Bekir Aksun il başkanlığından istifa ederek Erzincan Belediye Başkan adayı olarak Genel Başkanımız tarafından adaylığı tebliğ edilmiştir. Bu adaylık sürecinde şahsımı da il başkanlığına layık gördükleri için Sayın Genel Başkanımıza teşekkür ediyorum dedi.

ÇALIŞMALARIMIZA START VERDİK

Erzincan Milliyetçi Hareket Partisi olarak 31 Mart 2019 yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalara başladıklarını belirten Aksu; Adayımız Bekir Aksun ile birlikte kahve toplantıları, ev toplantıları, mahalle toplantıları ile bireysel görüşmeler yapıyoruz. Allah nasip ederse, saygıdeğer seçmenlerimizin destekleri ile 31 Mart 2019 da Milliyetçi Hareket Partisi Belediye Başkan adayımız Bekir Aksun’u belediye başkanı olarak seçeceğiz. Halkımızın teveccühü, milletimizin isteği doğrultusunda adayımız Bekir Aksun’u Cumhur ittifakının adayı olduğunu bu adayımızın Erzincan’da Hüsnü Kabul gördüğünü belirterek, milletimizin teveccühü ile çok güzel bir seçim çalışması yapıyoruz. Bu seçim çalışmalarımızın Erzincan’ımıza, Ülkemize ve Milliyetçi Hareket Partisine hayırlar getirmesini Cenabı Allah’tan diliyorum.

EŞİT VE ADALETLİ HİZMET VERECEĞİZ

31 Mart yerel seçimlerinde Bekir Aksun’u Erzincan’ın adayı diyerek yola çıktık. Çünkü biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak hiçbir ayrım yapmadan tüm Erzincanlı hemşerilerimizi eşit ve adaletli bir şekilde hizmet vereceğimizi vaat ediyoruz ve öyle olması gerektiğine de inanıyoruz.

ÜLKEMİZDE OYNANAN OYUNLARI BİRLİK OLARAK YIKABİLİRİZ

Özellikle son yıllarda Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara bakarsak birlik beraberlik içerisinde, güçlü bir ülke ve güçlü bir seçim atlatmak zorundayız. Dünya Türkiye Üzerinde büyük oyunlar oynuyor, bizlerde bu oyunları yıkabilmemiz için birlik ve beraberlik içerisinde olmak zorundayız, tek yumruk olmak zorundayız. İnşallah Ülkemiz açısından bu birlik ve beraberliği sağlayacak olanın da milliyetçi hareket partisinin olduğuna inanıyorum. 31 Mart 2019 yerel seçimini de inşallah bu doğrultuda atlatacağız. Şimdiden yapılacak olan seçimin Ülkemize ve partimize hayırlar getirmesini diliyor. Tüm Erzincanlı hemşerilerimize saygılarımı sunuyorum” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler