Erzincan İl Müftülüğü gençlik hizmetleri koordinatörlüğü faaliyetleri, okul ziyaretleri ile sürüyor.

Erzincan’da 1. Sınıf öğrencilerinin işitme taraması tamamlandı Erzincan’da 1. Sınıf öğrencilerinin işitme taraması tamamlandı

Çevreme Duyarlıyım Değerlerime Sahip Çıkıyorum (ÇEDES) projesi ve Erzincan  Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlenen diğer protokoller uyarınca Diyanet Gençlik Merkezlerinde  devam eden öğrenci buluşmaları, okul ziyaretleri ile devam ediyor.

Erzincan  İl Müftü ,Yardımcısı Gökhan Badem’in sunumu ile Sosyal Bilimler Lisesi, Fen Lisesi ve Zeynep Mustafa Han ilköğretim okulunda 'mesuliyet şuuru' ve öfke kontrolü başlıkları altında konferanslar düzenlendi.
Gerçekleştirilen programların sonunda, gençlik hizmetleri çalışanları öğrencilere çeşitli hediyeler ve ikramlarda bulundular.
Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve  Erzincan İl Müftülüğü istişarelerinde hem gençlik merkezlerinde hem okullarda gerçekleştirilen öğrenci buluşmalarına, eğitim ve kültürel faaliyetlere, okullardan gelen talep üzerine yapılan planlamalarla daha geniş bir kapsamda önümüzdeki dönemde de devam etmesi kararlaştırıldı.
Okulların konferans salonlarında gerçekleştirilen faaliyetler ve Erzincan’lı hayırseverlerin ikramları ve için okul idarecileri, öğretmenler ve öğrenciler Gökhan Badem’in şahsında il müftülüğüne ve gençlik hizmetleri koordinatörlüğü çalışanlarına teşekkür ve memnuniyetlerini ileterek bu hizmetlerin devam etmesini talep ettiler.