Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Cumartesi

32°/ 19°

Pazar

31°/ 20°

Pazartesi

30°/ 18°

Salı

31°/ 20°

Çarşamba

30°/ 20°

Perşembe

28°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Anlamlı Proje

Yayınlanma:
ABONE OL
Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Anlamlı Proje

Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından asosyal sorumluluk projesi kapsamında “Farkında Ol” projesi ile Anne ve baba sevgisinden yoksun çocuklarla çeşitli etkinlikler yapıyorlar.

Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesin den örnek proje. Öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projesi olan “Farkında Ol” projesi hakkında bilgi veren Erzincan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Gökmen Güler, projenin amacının; “sevgi evlerinde kalan anne ve baba sevgisinden mahrum kalmış çocukların yalnızlığını paylaşmak ve o çocuklarla çeşitli etkinlikler yaparak kendilerini ifade etmelerini sağlamak.. Ayrıca okulumuzda ki gençlerimize sahip olduklarının farkına varmalarını sağlamaktır dedi.

Projeyi gönüllü öğretmen ve öğrencilerin katılımı ile yaptıklarını belirten Güler, Nisan 2019 tarihine kadar belirli aralıklarla devam edecek olan projede çocukları kendi mekanların da buluşarak yaş düzeylerine göre bireysel ya da gurup çalışmaları yapılarak çocukların fiziksel, zihinsel, psikolojik, sosyal ve dil gelişimlerine uygun yöntem ve tekniklerle drama, kitap okuma ve oyun aktiviteleri gibi çalışmalarla, milli bilinç, manevi değer kazandırarak sağlıklı gelişmelerine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler