Erzincan Medya
20° Erzincan

Erzincan

20°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Argon Erzincan’da öğrencilerle bir araya geldi

Yayınlanma:
ABONE OL
Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Argon Erzincan’da öğrencilerle bir araya geldi

Milli Şair Mehmet Akif Ersoy’un torunu Selma Argon “Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan” projesi kapsamında öğrencilerle bir araya geldi.

Erzincan İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan” projesi kapsamında Erzincan’a gelen Mehmet Akif Ersoy’un torunu Yazar Selma Argon öğrencilerle buluştu. Milli Eğitim Müdürlüğü’nün Strateji Geliştirme Hizmetleri AR-GE biriminin yürüttüğü “Candır Kitap Can Hep Birlikte Okuyor Erzincan” projede ilk, orta ve lise düzeyindeki okullarda uygulanan okumaya-yazmaya olumlu bakan ve kitaba sevgiyle yaklaşan gelecek olan yazarlarla okumaya ilgi duyan öğrencilerin buluşturulması amaçlandı. Bu kapsamda Yazar Selma Argon, ilk olarak Ziya Gökalp İlkokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Daha sonra Mehmet Akif Ersoy İlkokulu, Emine Şerife Hanım Anaokulu, Bahçelievler İlkokulu, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Fırat Kılıç İlkokulu ve Milli Egemenlik Anadolu Lisesi’ni ziyarette bulunan Argon, öğrencilerle söyleşi gerçekleştirdi.

Mehmet Akif Ersoy İlkokulundaki yazar öğrenci buluşmasına katılan İl Millî Eğitim Müdürü Aziz Gün ise Selma Argon’a Erzincan’a geldiği için teşekkür etti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler