Gazi ve Şehit Aileleri Unutulmadı Gazi ve Şehit Aileleri Unutulmadı

Erzincan’da ki Ardos Gölü, güzelliği ve doğa ile iç içe olan sakin ortamıyla doğa tutkunlarını sıcaklığın arttığı bugünlerde kendine çekiyor.
Erzincan’ın Kemah ilçesine bağlı Beşikli Köyü'nde yer alan göller, Erzincanlılar ve yöre halkı tarafından her mevsim ziyaret ediliyor. Özellikle sıcaklığın arttığı bugünlerde göl, ziyaretçi akınına uğruyor.
Erzincan merkeze 30 kilometre uzaklıkta bulunan Beşikli Köyü üzerinde bulunan iki göl, dağın üzerindeki duruş konumuyla, durduğu yerlerden Munzur dağlarına bakış açısıyla, panoramik görüntüsüyle ziyaretçilerini büyülüyor. Erzincan Merkezde özel bir işletmesi olan Özgür Altay  ailesiyle birlikte Ardos gölünü merak ederek piknik için geldiklerini dile getirdi. Burayı arkadaşlarından duyduğunu söyleyen Altay, dedikleri kadar manzarasıyla insanı büyülüyor ve çok güzel. Gölde balıklar, kaplumbağalar bulunuyor. Pikniğe gelen vatandaşlar çevrenin doğal güzelliğinin bozulmaması için çevreye daha fazla duyarlı olmalı. Herkesin gelip güzel bir manzara eşliğinde keyif yapabileceği bir yer” diye konuştu.