Erzincan
28°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2. Ligine fırtına gibi bir başlangıç yapan Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, pazar günü saat 15.00’da evinde konuk edeceği Akhisargücü maçının antrenmanlarını yoğun tempoda sürdürüyor.MANİSA (İGFA) –Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar 2.Liginde mücadele eden ve oynadığı 5 maçı da kayıpsız geçen Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol takımında hedef galibiyet serisini altıncı maça taşımayı hedefliyor.
Akhisargücü maçı hazırlıklarını Baş antrenör Caner Doğançay yönetiminde yoğun bir tempoda sürdüren yeşil beyazlı ekip, Manisalı voleybol severleri pazar günü saat 15.00’da Tarık Almış Spor Salonuna bekliyor.
Lige çok iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Manisa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı Baş antrenörü Caner Doğançay, ‘Oyuncularımızın performansı ilk hafta da bizi yanıltmadı. Birbirinden değerli galibiyetler aldık. Gençlerimiz ve tecrübeli oyuncularımız ile çok iyi bir uyum yakaladık. Ve bunun karşılığını da ilk 5 haftada aldık. Şimdi pazar günü yeni bir zafere daha imza atmak istiyoruz. Taraftarlarımızın desteği ile bu haftayı da kayıpsız atlatacağımıza inancımız tam. Tüm voleybol severleri pazar günü saat 15.00’da Tarık Almış Spor Salonuna bekliyoruz’ dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu ayrılığı! İngiliz devine 21 milyon Euro’ya imzayı attı
Ruzomberok Trabzonspor maç özeti ve gollerin videosu! YouTube Trabzonpor özeti
Galatasaray B.Münih’le anlaştı! Dünya starı Türkiye’ye geldi
Galatasaray’dan Tarihi Transfer! Gerçekleşirse Olay Olur! 25 Milyon Euro Değerinde
Fenerbahçe’den Casemiro ve Kovacic atağı!
Fenerbahçe, Brezilyalı Dünya starını aldı! Hadi herkes havalimanına