Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesinde kaçak moloz dökülen alanları tespit ederek, üç günlük çalışma sonucu bölgeleri temizledi.MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediyesi İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı, Yunusemre Belediyesi işbirliğiyle ilçede kaçak moloz dökülen alanların tespitini yaparak, bu bölgelerde temizlik çalışması gerçekleştirdi.
Bu kapsamda eski Muradiye yolu üzeri, Karaçay köprüsü, Evrenos Mahallesi ve Mareşal Fevzi Çakmak Mahallelerini kapsayan kaçak dökümlerin yapıldığı bölgeler üç gün süren temizlik çalışması sonucu sağlıklı hale getirildi.
MOLOZ DÖKMEK YASAKTIR LEVHALARI MONTE EDİLDİ
Yapılan temizlik çalışmasının ardından İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanlığı, kaçak moloz dökümünün önüne geçmek, bu alanda vatandaşların dikkatini çekmek ve konunun çevre için hassasiyetine vurgu yapmak amacıyla ilçede Yukarıkayapınar yolu, Evrenos Orta Ölçekli Sanayi Sitesi, Horozköy Mahallesi Şehit Küme Evleri ve Karaçay bölgesine ‘Moloz Dökmek Yasaktır’ levhaları monte edildi. İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Dairesi Başkanı Adem Gökçe, “Vatandaşlarımızın kaçak moloz konusuna olan hassasiyetlerini önemsiyor; dairemizce gerekli denetimler başta olmak üzere çalışmalarımızı sıkıca sürdürüyoruz” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
-30 şoku az evvel duyuruldu… Türkiye’ye giriş yapacak!
Depo Savaşları Türkiye’ye Geldi: O İllerde Kiralık Depolar Açılıyor
Toplu taşımaya binenleri ilgilendiriyor: 1 Ağustos’tan itibaren kalkıyor
İstanbul’a Doğru Yola Çıktı! Ayı Geliyor! Son 2 Gün
Kimsenin Görmediği Video Arşiv Görüntüleri Çıktı: İstanbul 1957’de Böyleymiş…
Bingöl’de Önüne Geleni Bıçakladı! Valilikten Açıklama Geldi!