Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
MASKİ Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe mahallesinde 10 milyon TL yatırım bedeli ile yürüttüğü altyapı yatırımında yağmur suyu hattı döşeme çalışmalarına devam ediyor.MANİSA (İGFA) – Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, Turgutlu ilçesine bağlı Selvilitepe Mahallesinde yürütülen altyapı çalışmalarında sona gelindi.
Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanlığınca yürütülen çalışmalar kapsamında mahalleye 10 Milyon TL yatırım yapılıyor. Proje kapsamında 3 kilometrelik içme suyu hattı işinde ana hat döşeme çalışması tamamlanırken parsel bağlantılarında sona gelindi. 1,5 kilometrelik yağmur suyu hattında ise hat döşeme çalışmaları son sürat devam ediyor.
Selvilitepe mahallesinde yürütülen çalışmaların tamamlanmasıyla daha sağlıklı altyapıya kavuşacağının altını çizen Yatırım ve İnşaat Dairesi Başkanı Hilmi Serkan Emir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün öncülüğünde mahallelerimizin altyapı ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyoruz. Turgutlu ilçemiz Selvilitepe mahallesinde içme suyu ve yağmur suyu hattı döşeme işi gerçekleştiriyoruz. Çalışmaların tamamlanmasıyla mahallemiz daha sağlıklı bir altyapıya kavuşacak” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
-30 şoku az evvel duyuruldu… Türkiye’ye giriş yapacak!
Depo Savaşları Türkiye’ye Geldi: O İllerde Kiralık Depolar Açılıyor
Toplu taşımaya binenleri ilgilendiriyor: 1 Ağustos’tan itibaren kalkıyor
İstanbul’a Doğru Yola Çıktı! Ayı Geliyor! Son 2 Gün
Kimsenin Görmediği Video Arşiv Görüntüleri Çıktı: İstanbul 1957’de Böyleymiş…
Bingöl’de Önüne Geleni Bıçakladı! Valilikten Açıklama Geldi!