Erzincan Medya
16° Erzincan

Erzincan

16°

Erzincan

Pazar

19°/ 11°

Pazartesi

23°/ 12°

Salı

24°/ 13°

Çarşamba

25°/ 15°

Perşembe

26°/ 14°

Cuma

26°/ 15°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Mahalleliler buluşuyor programlarında sona gelindi 

Yayınlanma:
ABONE OL
Mahalleliler buluşuyor programlarında sona gelindi 

Mahalleliler buluşuyor programlarında sona gelindi. 26 mahallenin 26’sında da ayırt etmeksizin program yapan Erzincan Belediyesi 7den 70 e her kesime hitap eden programlarıyla büyük beğeni topladı. 
Kültürel faaliyetler konusunda büyük yol kat eden Erzincan Belediyesi 4,5 yılda mehter ekibini, tiyatro ekibini, halk oyunları ekibini ve Tandırbaşı ekibini güçlendirerek bu alanda kendinden söz ettiriyor. Hem şehirde hem de talep eden diğer il ve ilçelerde sanatlarını icra eden bu ekipler büyük beğeni topluyor. 
Erzincan Belediyesi Atatürk Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi ve İnönü Mahallesi’nde de “Mahalleliler Buluşuyor” programlarını yaparak 26 mahallenin 26’sında da programlarını icra etmiş oldu. 
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy İnönü Mahallesi’nde ki bu senenin son “Mahalleliler Buluşuyor” programında programa katılımların yüksek olmasından son derece memnun olduğunu belirerek; “Evet değerli hemşehrilerim dolu dolu 2 ay geçirdik. Bugün Erzincan’ın son mahallesindeyiz. Mahalleliler buluşuyor programını bitiriyoruz ve nasip olursa Dörtyol’da büyük bir şölenle finalimizi yapacağız” dedi. 

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com