Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cumartesi

28°/ 18°

Pazar

30°/ 17°

Pazartesi

33°/ 20°

Salı

33°/ 21°

Çarşamba

29°/ 19°

Perşembe

31°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kütük, Devlete Sahip Çıkma Günü

Yayınlanma:
ABONE OL
Kütük, Devlete Sahip Çıkma Günü

Erzincan Veteriner Hekimler Odası Başkanı Serkan Kütük, Amerika’ya boyun eğmeyeceğiz. 1 dolarlık vatan hainleri sevinmeyin çünkü vatanımıza ikinci defa yapılan ekonomik darbeyi güçlü ve yeni  Türkiye önleyecektir İfadesini kullandı.

Konuşmasına devam eden Kütük, şunları kaydetti; “ABD’nin Türkiye’ye yönelik yaptırımlarına işaret ederek, bazı kesimlerin 15 Temmuzda tankla ve tüfekle yapamadıklarını şimdi ekonomik savaş ile yapmaya çalıştığı görülmektedir. Amerika’nın papazı bahane ederek Türkiye ve Ortadoğu’yu dizayn etmek istemektedir.

Suriye’de terörü yok etmek isteyen, terörü bitiren, sınır ötesi başarılı operasyon yapan güçlü ve kararlı bir Türkiye’nin Amerika tarafından istenmemektedir. İran’a ambargo uygulayan Amerika, Türkiye’nin de ambargo uygulamasını ve Amerika’yı desteklemesini istemekte. Komşularımızla ticaretimizi kimse engelleyemez. İran’ın, Suriye’nin ve komşularımızın dünya Müslüman ülkelerinin güçlü Türkiye’nin desteğine ihtiyaçlar var çünkü Türkiye artık oyun kurucu ve ekonomisiyle güçlü bir ülke. Artık güçlü ve kararlı bir Türkiye bulunmaktadır. Buda istenmemektedir.  

Cumhurbaşkanımızın dolar bozduralım çağrısına destek olalım, dolarınızı bozdurun. Lafla sözle olmaz vatana sahip çıkma günü” diye konuştu.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler