Erzincan Medya
21° Erzincan

Erzincan

21°

Erzincan

Cuma

31°/ 18°

Cumartesi

28°/ 17°

Pazar

26°/ 16°

Pazartesi

29°/ 15°

Salı

30°/ 18°

Çarşamba

28°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

KUDAKA Girişimcilik Eğitimleri Başladı

Yayınlanma:
ABONE OL
KUDAKA Girişimcilik Eğitimleri Başladı

Erzincan Gençlik meclisinin organizasyonu ile başlatılan ‘Uygulamalı Girişimcilik Eğitimleri’ Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUDAKA) ve Erzincan Belediyesi ile imzalanan protokol çerçevesinde KUDAKA tarafından verildi.

KUDAKA eğitmeni Mehmet Yücel tarafından verilen eğitimlere 30 girişimci katıldı. 11 – 14 Eylül tarihleri arasında başlatılan eğitimler sonucunda katılımcılara sertifika verildi.

Yapılan eğitim içeriliği hakkında bilgi veren KUDAKA Eğitmeni Yücel, eğitim konularına değindi. Yücel; “Eğitim içeriğinde girişimcilerde gereken özellikler nelerdir, bunların içeriği nelerdir? İş fikri nedir? Girişimcilerimiz iş hayatına atıldığı zaman ne tür zorluklarla karşılaşacaklar, bunları bertaraf etmek için uygun bir iş planı var mı? Yok mu? iş planında olması gereken temel özellikler nelerdir? Pazarlama, finansman ve tutundurma noktasında girişimcilerin ne tür aktivite yapacağı konusunda girişimcilere bilgi vermek amacıyla burada bulunuyoruz. 

11-14 Eylül tarihleri arasında yaklaşık 30 kişiye girişimcilik eğitimi verildiğini belirten KUDAKA eğitmeni Mehmet Yücel, Eğitim sonucunda da girişimcilere kendiişlerini kurmalarına bir olanak sağlamak amacıyla bir sertifika verildi Yaklaşık 30 kişilik bir başvuru yapıldığı ve eğitime katılımda herhangi bir sıkıntı yaşamadık.” Dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler