Erzincan Medya
29° Erzincan

Erzincan

29°

Erzincan

Pazar

30°/ 16°

Pazartesi

31°/ 19°

Salı

33°/ 19°

Çarşamba

31°/ 19°

Perşembe

29°/ 18°

Cuma

32°/ 17°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

“Köyümde 3 Gün” projesi kapsamında öğrenciler ziyaret edildi

Yayınlanma:
ABONE OL
“Köyümde 3 Gün” projesi kapsamında öğrenciler ziyaret edildi

Erzincan Valisi Hamza Aydoğdu, “Köyümde 3 Gün” projesi kapsamında Erzincan merkeze bağlı Tatlısu köyünde bulunan öğrencileri ziyaret etti.

Tatlısu köyünde tarlada çilek toplayan öğrencilerle ve öğrencileri köylerinde en güzel şekilde ağırlayan, onlara köy yaşantısı konusunda rehberlik eden, bilgi ve tecrübelerini aktaran köy sakinleriyle bir süre sohbet eden Vali Aydoğdu, köy muhtarına ve köy sakinlerine teşekkür etti.
Daha sonra öğrencilerle birlikte köy odasına geçen Vali Aydoğdu, aşıklar tarafından seslendirilen türküleri ve deyişleri beğeniyle dinleyerek, zaman zaman söylenen türkülere eşlik etti. Vali Aydoğdu, gençlere çok güzel anılar biriktirecek, tecrübeler kazanmalarını sağlayacak “Köyümde 3 Gün” projesinin farklı öğrencilerle ve diğer köylerde de devam edeceğini belirterek, “Deneyimlemek ve yaşamak çok farklı bir şey. Eğer yaşarsanız hayatınız boyunca onu unutmazsınız. Biz, öğrencilerimizin yaşayarak, görerek ve denemliyerek bir şeyler öğrenmesini istiyoruz. O nedenle de bu projeyi başlattık. Projede emeği katkısı olan tüm kurumlarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.
Köy sakinlerinin, talep ve sorunlarını da dinleyen Vali Aydoğdu, dile getirilen ihtiyaç ve isteklerin yerine getirilmesi, sorunların çözümü için ilgili birim amirlerine talimatlar verdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler