Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazartesi

22°/ 10°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

21°/ 14°

Perşembe

24°/ 14°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

22°/ 12°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Korkmaz’dan sütlü kahve severlere yeni Otantik Cezve Kahve ve süt aşkı bir araya geldi

Yayınlanma:
ABONE OL
Korkmaz’dan sütlü kahve severlere yeni Otantik Cezve  Kahve ve süt aşkı bir araya geldi

Korkmaz’ın yeni ürünü Otantik Cezve, üç ayrı fonksiyonu tek üründe buluşturuyor. Türk kahvesi pişirmenin yanı sıra sütlü kahve hazırlanmasına veya yalnızca süt ısıtılmasına imkan tanıyan Otantik Cezve, Türk kahvesi severlere köz tadında lezzetler sunuyor.

Korkmaz, süt ısıtma fonksiyonuyla öne çıkan yeni ürünü Otantik Cezve’yi kahve severlerle buluşturuyor. Geleneksel cezveyi modern bir dokunuşla tekrar yorumlayan Korkmaz, üç ayrı fonksiyonu tek üründe bir araya getirdiği Otantik Cezve ile kahvenin yanı sıra sütlü kahve pişirmeye veya istendiğinde yalnızca süt ısıtmaya imkan tanıyor.

Köz tadında sütlü Türk kahvesi Otantik Cezve’de

Korkmaz Otantik Cezve, granit efektli cezvesi sayesinde sütün yanmadan ve yapışmadan ısınmasını sağlıyor. Sütlü Türk kahvesi sevenlere pratik bir yöntem sunan Otantik Cezve, Termo Balans teknolojisiyle daha düşük ısıda çalışıyor. Kahve düşük ısıda pişerken çekirdeğinin aroması korunabiliyor. Görselliğiyle de geleneksel cezveyi andıran Korkmaz Otantik Cezve, yuvarlık hatlı tasarımı ve üstünde yer alan krom şeridi ile estetik bir bütünlük oluşturuyor. Siyah, bej, kiremit, azura renk alternatifleri bulunan cezve, bulaşık makinesinde yıkanabiliyor ve üç fincan kapasitesi bulunuyor. Susuz kaldığında otomatik kapanma özelliğiyle, aşırı ısınmayı önleyen koruyucu sensörüyle ve el yakmayan cezve sapıyla güvenli kullanım sunuyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com