Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Konuştuğu Başka Buluştuğu Başka Çıktı!

  Antalya’ya tatile giden T.S. sosyal medya üzerinden tanışıp Antalya’da buluştuğu kadınla çıktığı yemekte adisyon oyunuyla 9 bin 500 TL hesap ödedi.

  Antalya'ya tatile giden T.S.

  Hatay’da yaşayan ve Antalya’ya tatile giden T.S. sosyal medya üzerinden tanışıp Antalya’da buluştuğu kadınla çıktığı yemekte adisyon oyunuyla 9 bin 500 TL hesap ödedi. Farkına vardığında dolandırıldığını anladı. T.S. ayrıca uluştuğu kadının da farklı kişiler olduğunu fark etti.

   Olay Antalya bölgesinde gerçekleşti yapılan iddiaya göre, buluştuğu kadının yemek ve gezme isteklerini yerine getiren T.S. hesap ödemek isteyince 17 bin 270 TL’lik adisyonla karşılaştı. Hesap karşısında tepki gösterdi. Dolandırıldığını anlayan adam, tartışmalar sonrası 9 bin 500 TL hesap ödemek zorunda kaldı.

  Sosyal Medyada Tanışmak Tehlikeli

  Sosyal medya tanıştığı kişi tarafından 9 bin 500 TL dolandırıldığını söyleyen T.S şu açıklamayı yaptı. “Hani biraz kafamı dinlemek için Antalya’ya bir tatil amaçlı gezmeye gittim. Akrabalarımız var, onları bir görelim diye. Oraya gittik. Son bir gecemde sosyal medyadan bir tane bayanla tanıştım. Beraber milletin yoğun olduğu bir bölgeye gitmek istedim. Kendisi kabul etmedi” dedi

  Ayrıca T.S. kadının sürekli bir şeyler istediğini iddia ederek gidilecek restoranı hanımefendinin belirlediğini söyledi. Bunun yanında mağdur şahıs, ‘Buraya geçelim mi’ dedi. Restorana geçtik. Kendine şarap istedi. Ben yok demedim. Sonuçta böyle bir gece geçirmek istedik kendisiyle. Et yemeği geldi, tavuk yemeği geldi. Ondan sonra da içecekler geldi. İçecekten sonra tabii yarım saat sürmedi. Hatta kendi de yemek yemedi. İçecek istedi, ikinci şişe geldi. Ondan sonra nargile istedi. Ondan sonra baktım ileri gitmeye başladı bu. Hani farkına varmaya başladım bazı şeylerin. Bir içecek daha istedi kendisi. O zaman ben rahatsız olmaya başladım. Rahatsız olunca hesabı ödeyip ben buradan çekip gideyim dedim” dedi.

  Çok Geç Farkına Vardı

  Mağdur T.S. Adisyonda gelen hesabın 17 bin 270 TL olduğunu ve hesabın 2 bin TL’den fazla olamayacağını ifade eden T.S., “Hesaba geldiğimizde 17 bin 270 TL bana hesap çıkarıldı. 2 bin liraya vurmayacak bir emeğe bana 17 bin 270 TL para yazdılar. Bu içerisinde yani içecekler sonuçta alkolsüzdü. Alkolsüz olunca da ben itiraz ettim duruma, bu fiyatı kabul etmiyorum diye. Ondan sonra ben 9 bin 500 TL para ödedim. Zaten parayı ödedikten sonra direkt çıkış yapacağım zaman ben bir tane kızı orada gördüm. Sosyal medyadaki profil resmi olan bayan, konuştuğum bayan olduğunu anladım. Yanımda oturan bayan da farklı bir bayandı. Bir tuzağa düştüm. Burada bir dolandırıcılık var. Ben insanları uyarmak istiyorum. Ben düştüm, başkalarının düşmemesi için” diyerek herkesi dikkatli olmaya çağırdı.

  Erzincan Haber