Ana Sayfa Arama
Kategoriler
Servisler
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

  Kırmızı halı için canlı saçlarını gündelik plaj dalgalarıyla giydi

  Dua Lipa, “Argylle” Galasında Saçlarıyla Uyumlu Vampy Payet Elbiseli Va-Va-Voom’u Getirdi

  Dua Lipa, “Argylle” Galasında

  Dua Lipa, son kırmızı halı görünümünde renk uyumunu korudu.

  28 yaşındaki İngiliz şarkıcı-söz yazarı, Çarşamba günü Odeon Luxe Leicester Square’de yeni filmi Argylle’in dünya galasına vücudu saran askısız bordo pullu elbiseyle çıktı. Elbise, kıvırcık plaj dalgaları halinde giydiği kızıl saçlarıyla uyumluydu.

  “Şimdi Başlama” şarkıcısı ayrıca kıyafeti yılan şeklinde bir gerdanlık kolye ve dumanlı kedi gözüyle süsledi.

  Filmin kırmızı halısında dikkatleri üzerine çeken tek kişi şarkıcı değildi.

  32 yaşındaki oyuncu Ariana DeBose da transparan dantel etekli siyah ceketiyle dikkat çekti. Halıda ayrıca Henry Cavill , annesi Marianne Cavill ve kız arkadaşı Natalie Viscuso da yakalandı. Marianne, parlak yeşil ve siyah desenli elbisesi, yeşil topuklu ayakkabıları ve buna uygun küpeleriyle büyüledi.

  Lipa’nın kıyafeti, oturmaya çalışırken çekilmiş bir videosunu yayınladığı Altın Küre’de giydiği elbiseyi takip ediyor.

  Garip klipte, diğer konuklar sohbet ederken Lipa, ödül töreninin yapıldığı Beverly Hilton’daki masasına yaslanırken yavaşça sandalyesine çöktü.

  Aday, paylaşımına “Dün geceki böylesine güzel bir gece için teşekkür ederiz @goldenglobes’a teşekkür ederiz” diye ekledi ve şakayla karışık şunu ekledi: “- eksik olan tek şey yatar bir sandalyeydi.”

  Şarkıcının paylaştığı başka bir fotoğrafta Lipa, bir sprinter minibüsünde engelleyici elbisesiyle dururken gülüyordu; durumun komik tarafını görüyormuş gibi görünüyordu.

  Lipa, 81. yıllık Altın Küre ödüllerinde sansasyonel görünüyordu. Etkinlik için Daniel Roseberry’nin Schiaparelli için tasarladığı elmas ve altın işlemeli yaldızlı kemiklerle süslenmiş özel haute couture siyah kadife büstiyer elbisesi giydi.

  Zarif tasarım, Elsa Schiaparelli’nin 1938’de stilist Lorenzo Posocco’nun  Instagram’da paylaştığı Salvador Dalí ile yaptığı işbirliğinden ilham aldı . 

  Erzincan Haber