Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Erzincan’da Kemahspor BAL ligine yükselmek için Ulalarspor ile karşılaşacak.
2022- 2023 Erzincan amatör futbol karşılaşmalarında sezonu şampiyonluk ile kapatan Kemahspor BAL ligine yükselmeyi hedefliyor. BAL liginde mücadele eden Ulalarspor ile karşı karşıya gelecek olan Kemahspor yönetimi ve sporcularıyla AK Parti Milletvekili Süleyman Karaman ve Milletvekili Adayı Mehmet Cavit Şireci, İl Başkanı Çetin Özyurt, İlçe Başkanı Hakan Ördek ile kahvaltıda bir araya geldi. Futbolcular ve yönetim ile bir süre sohbet eden AK Parti heyeti her iki takıma başarılar dilediler.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler