Ödül almaya hak kazanan belediye başkanları ile belediyeciliğin ve yerel yönetimlerin gelişimi, güçlendirilmesi için çalışan birbirinden önemli ve seçkin isimler Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde bir aradaydı.

Bu kapsamda Erzincan Kemah İlçe Belediyesinin Düğün salonu ve Fırat Nehri kıyısı yürüyüş yolu projesi de Kent Başkan Dergisi tarafından yapılan online oylama sonucunda ödül almaya hak kazandı.

Ödül törenin de açıklamalarda bulunan Kemah Belediye Başkanı Osman Kemal Aslan, “İlçemize değer katacak projelerimizle çalışmalarımızı aralıksız deva ettiriyoruz. Belediye olarak gerçekleştirdiğimiz Düğün salonu ve Fırat Nehri kıyısı yürüyüş yolu projesi ile Kent & Başkan 2022 Ödül Töreni’nde yerimizi aldık.” Dedi.

Kent & Başkan Dergisi’nin her yıl düzenlediği, tüm Türkiye’yi kapsayan ONLİNE anket de  Kemah ilçe Belediye başkanı Osman Kemal Aslan Kent & Başkan 2022 Ödül Töreninde Düğün salonu ve Fırat Nehri kıyısı yürüyüş yolu projesi ile aldığı ödülü 2009 ile 2011 yılları arasında Kemah’ta Kaymakamlık yapan şimdi ise Kayseri Valilisi olan Gökmen Çiçek'ten aldı