Erzincan Medya
12° Erzincan

Erzincan

12°

Erzincan

Pazar

13°/ 10°

Pazartesi

18°/

Salı

21°/ 12°

Çarşamba

23°/ 13°

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kaymakam Kaptanoğlu: ’’Ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz’’

Yayınlanma:
ABONE OL
Kaymakam Kaptanoğlu: ’’Ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz’’

Bingöl’ün Genç ilçesinde şehit aileleri ve gaziler için verilen iftar yemeğinde konuşan Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, “Aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri ve kahraman gazilerimiz, sizler aziz şehitlerimizin, devletimize ve bizlere emanetisiniz. Sizlere karşı sorumluluklarımızın farkındayız ve ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz” dedi.

Genç Kaymakamlığı ve Genç Belediye Başkanlığı tarafından şehit aileleri, yakınları ve gaziler onuruna iftar programı düzenlendi. Şehit Polis Hakan Akdere Kültür Merkezinde gerçekleştirilen iftar programına Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, eşi Başak Kaptanoğlu, Belediye Başkanı Mehmet Zeki Dirik, daire amirleri ile şehit aileleri ve gaziler katıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda, okunan akşam ezanıyla birlikte oruçlar açıldı, dualar edildi.

Yemekten sonra şehit yakınları ve gazilere hitaben bir konuşma gerçekleştiren Kaymakam Yusuf Kaptanoğlu, ’’Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın doruğa çıktığı Ramazan ayının bu gününde sizlerle birlikte olduğumuz için çok mutlu olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Aziz şehitlerimizin kıymetli aileleri ve kahraman gazilerimiz, sizler aziz şehitlerimizin, devletimize ve bizlere emanetisiniz. Sizlere karşı sorumluluklarımızın farkındayız ve ne yapsak sizlerin hakkını ödeyemeyiz. Tüm kurum, kuruluşlarımız ve imkanlarımızla yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Bu mübarek ramazan gecesinde ebediyete intikal eden tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmetle, minnetle anıyor, gazilerimize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür diliyoruz’’ diye konuştu.

İftar programı, İlçe Müftüsü Yahya Aktaş’ın okuduğu duayla sona erdi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler