Erzincan
27°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Erzincan Gürbüz Çobanoğlu takımı, 1A B Grubu amatör futbol 2022- 2023 sezonu maçlarında mücadele sürüyor. Hafta sonu oynanan karşılaşmada Çayırlı spor sahasında Sağlıkspor’u 5 – 1 yendi.
Çayırlı ilçe stadında oynanan karşılaşmada Çayırlı spor rakibi Sağlıkspor 5-1 gibi farklı bir skorla yenerek finale yükseldi.
İlçenin temsilcisi Çayırlıspor, oynanan karşılaşmada rakibi Sağlıkspor’u yarı final karşılaşmasında 5-1 yenerek finale yükselmeye hak kazandı. Kaymakam Gülderen, alınan bu galibiyetten ötürü tüm Çayırlıspor oyuncularını ve yönetim ekibini tebrik edip başarılarının devamını diledi. Kaymakam Gülderen maç sonu gerçekleşen galibiyet kutlamalarına da katıldı.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler