Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından düzenlenen Sultan Melikşah büyükler açık hava puta Türkiye şampiyonası ve hava koşusuna katılmak üzere Erzincan iline gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Ravza Kavakçı Kan Erzincan’da bir dizi ziyaretlerde bulundu.
İlk olarak AK Parti Erzincan İl Başkanlığını ziyaret eden AK Parti İstanbul milletvekili Ravza Kavakçı Kan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci ve partililer tarafından AK Parti il binası önünde karşıladılar.
İl başkanlığına ziyaretinden dolayı memnuniyetini ifade eden AK Parti Erzincan il başkanı Mehmet Cavit Şireci hafta sonu gerçekleştirilecek olan Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından düzenlenen Sultan Melikşah büyükler açık hava puta Türkiye şampiyonası yarışmalarında İstanbul milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ a başarılar diledi.
Geleneksel Türk Okçuluk federasyonu öğrencisi olduğunu ifade eden ve Türkiye Geleneksel Türk Okçuluk Federasyonu (TGTOF) tarafından düzenlenen Sultan Melikşah büyükler açık hava puta Türkiye şampiyonası ve hava koşusuna katılmak üzere Erzincan’a geldiğini söyleyen AK Parti İstanbul milletvekili Ravza Kavakçı Kan, Erzincan sevdiğimiz ilerden birisi, burada yarışmaların haricinde Erzincanlı kardeşlerimiz ile de bir arada olmak istedim. İlk olarak erkek yarışmacılarımızın puta ısınma turları yapıldı. Cumartesi Kadınlarımızın yarışmaları oldu. Son gün Pazar günü de Menzil okçuluğu müsabakaları ve hava koşusuyla tamamlanıyor.
Geleneksel Türk okçuluğunun Ata sporu olduğunu söyleyen Ravza Kavakçı Kan, Ben hem bir sporcu olarak, hem de bir milletvekili olarak bir yandan müsabakalara katılmak bir yandan da Ata sporumuzun yayılması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Şampiyonanın yanı sıra ErzinCANfest’in devam ettiğini gördüm, aynı zamanda bu güzel etkinliği de takip edeceğim” dedi.
Geleneksel Türk Okçuluk federasyonu sporcusu ve AK Parti İstanbul milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ın il başkanlığı ziyaretinde AK Parti Erzincan Milletvekilleri Süleyman Karaman, Burhan Çakır, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Rahşan Külünk ve parti yönetimi yer aldı.
Ziyarette yapılan sohbetler sonrasında AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci İstanbul Milletvekili ve Geleneksel Türk Okçuluğu sporcusu Ravza Kavakçı Kan’a günün anısına bakır tabak ve fincan takımı hediye etti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
CHP’den eğitim sistemine eleştiri
Sarıgül, ‘Ulusal Kriminal Büro incelesinde videonun montaj olduğuna dair rapor verdi’
Sarıgül: Gerçekler Mutlaka Gün Yüzüne Çıkacak
Sarıgül, meclise gelen kanun tekliflerinde millet yok
Sarıgül, Cumhuriyetimizi Dönüştürmek İsteyenlere Geçit Vermeyeceğiz
Sarıgül, 9. yargı paketine af konusunun eklenmesini istedi