AK Parti Genel Merkezi tarafından başlatılan "Yüz Yüze 100 Gün" adlı proje kapsamında Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman tüm il, ilçe ve belde teşkilatları ile vatandaşlarla buluşarak 20 yılda yapılanları anlatıyor.

Erzincan milletvekili Karaman, tüm il, ilçe ve belde teşkilatları vatandaşlar ile buluşacak, 20 yılda yapılanları anlatacak. Ziyaretlerde Ekonomiden dış politikaya, eğitimden sağlığa her konuda sorular yanıtlanacak.

Program kapsamında 100 günün sonunda da tüm çalışmaları kapsayan bir rapor hazırlanarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve parti yönetimine sunulacak. 2023 seçimleri için uygulanacak stratejilerin yol haritası ortaya çıkarılacak.

"ERZİNCAN TARİH YAZACAK"

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman, "Yüz Yüze Gönül Gönüle" temasıyla güçlü bir etkileşim hedeflenen programla ilgili basın açıklaması yaptı. Karaman yaptığı açıklamada: "Gönüllere dokunarak 2023'te AK Parti'mizin ve Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın da en güzel sonucu alması için Erzincan olarak tarih yazacağız” dedi.

100 GÜN ARALIKSIZ DEVAM EDECEK ETKİNLİKLER GÜN GÜN İTİNAYLA PLANLANDI

Türkiye'nin yükselişine 2023'te de katkı sunabilmek, Erzincan'ın, ülkemizin kazanabilmesi için elimizden gelen gayreti, çabayı sarf edeceğiz. Erzincan'ımızın her karış toprağında vatandaşlarımızın sorunlarını ve önerilerini dinleyeceğiz.  Bu 100 gün içerisinde 20 yıldır yaptığımız hizmetleri, hem dış politikayla hem iç politikayla hem ekonomide hem sağlıkta ve tüm alanlarda yapılmış hizmetleri vatandaşlarımızla paylaşacağız.

Hemşerilerimizin ve vatandaşlarımızın Türkiye'nin geleceğine dair, Erzincan'ın geleceğine dair umutlarını, beklentilerini, sorunlarını, paylaşımlarını hep birlikte dinleyeceğimiz  'Yüz Yüze 100 Gün' konseptli bir çalışmayı AK Parti Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatmış bulunuyoruz.

"VATANDAŞLARIMIZ SORACAK, BİZ ANLATACAĞIZ"

Bu programlara il ve ilçe yöneticilerimiz de katılacak. Erzincanlı hemşerilerimiz soracak biz dinleyeceğiz, anlatacağız. Çözüm yolları arayacağız.  Yazımız Tatilimiz Yok, Erzincan'ımız Var" ifadelerine yer verdi.