Erzincan Medya
24° Erzincan

Erzincan

24°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Karaman, Erzincan’ın Taleplerini Anlattık

Yayınlanma:
ABONE OL
Karaman, Erzincan’ın Taleplerini Anlattık

AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’da katılım sağladığı toplantıda Milletvekili Karaman, Erzincan’nda planlanan ve devam eden yatırımlar hakkında bilgilendirme yaptı.
AK Parti Ekonomi İşleri Başkanlığınca Doğu, Güneydoğu ve Akdeniz Bölgeleri Milletvekilleri ile ekonomi istişare toplantısı yapıldı.
AK Parti Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcısı Nihat Zeybekçi başkanlığında gerçekleşen toplantıya AK Parti Erzincan Milletvekili Süleyman Karaman’da katılım sağladı. Toplantıda; Milletvekili Karaman; Erzincan’ımızda planlanan ve devam eden yatırımlar hakkında bilgilendirme yaptı.
Karaman toplantıya ilişkin açıklamasında: “AK Parti Genel Merkez Ekonomi İşleri Genel Başkan Yardımcımız; Sayın Nihat Zeybekçi Başkanlığında; Doğu, Güneydoğu ve Akdeniz Bölgeleri Milletvekilleri ile birlikte; ekonomi ile ilgili istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik. Erzincan’ın, taleplerini yatırımlarını bir bir anlattık. Hemşehrilerimizin, yatırımcılarımızın, esnaflarımızın taleplerini ve önerilerini ilettik ve değerlendirdik. Yatırılmalarımızın hız kesmeden devam etmesi biran önce sonuçlandırılması konusunda gerekli görüşmeleri yaptık. Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Erzincan yatırımda atağa devam edecek” dedi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com