Erzincan Medya
31° Erzincan

Erzincan

31°

Erzincan

Pazartesi

31°/ 18°

Salı

31°/ 18°

Çarşamba

30°/ 18°

Perşembe

30°/ 17°

Cuma

32°/ 19°

Cumartesi

31°/ 18°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Karagöz, Mazbatasını aldı

Yayınlanma:
ABONE OL
Karagöz, Mazbatasını aldı

Büro Memurları Sendikası (Büro Memur-Sen) Erzincan Şubesi 3. Olağan Genel Kurulunda Başkan seçilen Rıza Tuğrul Karagöz mazbatasını aldı.  Yapılan seçim sonrası Erzincan Adliyesi Yüksek Seçim Kuruluna giden Rıza Tuğrul Karagöz ve yönetim kurulu üyeleri Mazbatalarını Yüksek Seçim Kurulundan teslim alarak resmen göreve başladı.

Bizden önceki yönetimden aldığımız bayrağı daha ileriye götürmeyi hedeflediklerini ifade eden Büro Memur-Sen Erzincan Şube Başkanı Rıza Tuğrul Karagöz, “Pandemi nedeniyle uzun ve sıkıntılı bir seçim süreci ardından tüm Büro Memur-Sen üye ve delegelerimizin desteğiyle kazananın da sendikamızın tüm üyelerinin olduğu bir seçimi sonuçlandırdık.

İnşallah aldığımız bu mazbatanın beraberinde getirdiği tüm sorumluluğu üyelerimize delegelerimize mahcup olmadan, önceki yönetimden başkanımız Necdet Yıldırım’dan aldığımız bayrağı teslim edeceğimiz güne kadar hakkı ve hakikati savunarak inşallah daha ileriye götüreceğiz.

Bu süreçte desteğini esirgemeyen Tüm Erzincan Büro Memur-Sen üyelerimize teşekkür ederim saygılarımı sunarım” dedi.

Geçtiğimiz hafta yapılan Büro Memur Sen Erzincan Şubesinin olağan genel kurulunda kullanılan 101 geçerli oyun 68’ini alan Rıza Tuğrul Karagöz, Büro Memur Sen Erzincan Şubesinin yeni başkanı olarak seçilmişti.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler