Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
İZMİR (İGFA) – Karabağlar Belediyesi’nin Aqua Yaşam Yüzme Havuzları ve kafeteryası, bu yıl da yoğun ilgi gördü.
Baştan sona bakımdan geçirildikten sonra hizmete açılan ve sonbahara girilmesi nedeniyle geçen günlerde kapılarını kapatan tesisten bu yıl yaklaşık 60 bin kişi yararlandı. Böylece vatandaşlar, rekor sıcaklıkların yaşandığı yaz aylarında hijyenik ve güvenli bir ortamda, uygun fiyatla serinleme olanağı buldu.
Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, kent merkezinde olması ve sunulan olanaklar nedeniyle özellikle ailelerin Aqua Yaşam’ı bu yaz aylarında yoğun olarak tercih ettiğini söyledi. Tesisin her yaz ayında daha fazla ilgi görmesinden mutluluk duyduklarını vurgulayan Başkan Selvitopu, “Aqua Yaşam tesislerimizi her sezon öncesi baştan sona bakımdan geçiriyoruz. Açıldıktan sonra da konuklarımızın rahat etmesi, ailece dinlenip eğlenmeleri için her türlü önlemi alıyoruz. Bu anlayışımız gelecek yıllarda da devam edecek. Tüm konuklarımıza ilgileri nedeniyle teşekkür ediyorum” dedi.
Karabağlar’ın her yaz çekim merkezi haline gelen tesiste, farklı büyüklüklerde yüzme havuzları, çocuk oyun havuzu, kaydıraklar bulunuyor. Kafeteryada fast food, gözleme, ızgara, makarna, salata çeşitleri, serpme kahvaltı, sıcak ve soğuk içecekler sunuluyor. Ayrıca havuz bölümüne bağlantısı olan Gemi Restoranda da hizmet veriliyor.
Aqua Yaşam’ı 2022’nin yaz aylarında toplam 55 bin kişi ziyaret etmişti.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
-30 şoku az evvel duyuruldu… Türkiye’ye giriş yapacak!
Depo Savaşları Türkiye’ye Geldi: O İllerde Kiralık Depolar Açılıyor
Toplu taşımaya binenleri ilgilendiriyor: 1 Ağustos’tan itibaren kalkıyor
İstanbul’a Doğru Yola Çıktı! Ayı Geliyor! Son 2 Gün
Kimsenin Görmediği Video Arşiv Görüntüleri Çıktı: İstanbul 1957’de Böyleymiş…
Bingöl’de Önüne Geleni Bıçakladı! Valilikten Açıklama Geldi!