Erzincan Medya
14° Erzincan

Erzincan

14°

Erzincan

Perşembe

23°/ 13°

Cuma

23°/ 14°

Cumartesi

22°/ 13°

Pazar

20°/ 12°

Pazartesi

21°/ 12°

Salı

24°/ 14°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kandilli Rasathanesi’nden, “Deprem bilinci” programı

Yayınlanma:
ABONE OL
Kandilli Rasathanesi’nden, “Deprem bilinci” programı

İSTANBUL (AA) – Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Dr. Doğan Kalafat, “Türkiye’de Deprem Afeti ve Korunma Yolları” konulu bilgilendirme sunumu gerçekleştirecek.

Rasathaneden yapılan açıklamaya göre, bu sene 150’nci kuruluş yıl dönümünü kutlayan Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, 13-16 Ağustos’taki “Deprem Haftası Etkinlikleri” kapsamında halkla buluşacak.

Deprem bilgilendirme sunumları ve turlarının halka açık ve ücretsiz yapılacağı haftada, Dr. Doğan Kalafat, “Türkiye’de Deprem Afeti ve Korunma Yolları” konulu bilgilendirme sunumları yapacak.

Etkinlikler kapsamında “Afet hazırlık eğitimi deprem park gezileri” ve Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) ziyaretlerinin de yer alacağı program, hafta boyunca her gün 09.30-12.00 ve 13.30-16.00’da iki tekrar şeklinde gerçekleşecek.

Etkinliklere katılmak isteyenler, “https://goo.gl/Dbj5MB” adresindeki formu doldurarak veya “[email protected]” adresine e-posta göndererek programa kayıt olabilecek.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler