Kısa süreli ve mesleki alanda eğitim almak isteyen öğrenciler için en iyi seçeneklerden biriside şüphesiz Kanada sertifika programlarıdır. Kanada sertifika programları öğrencilere birçok avantaj sunar. En büyük avantajlarından biriside eğitim süresince yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni sunmaktadır.

Kanada Sertifika Programları

Aslında birçok avantajı olduğundan bahsetmiştik. Maddeler halinde Kanada sertifika programlarının avantajları şu şekildedir;

  • Kanada sertifika programları genellikle üniversitelerin ve kolejlerin bünyesinde bulunan ve alanında uzmanlaşmayı hedefleyen eğitim programlarıdır.
  • Sadece özel branşlar üzerine uzmanlaşan kurumlar mevcuttur.
  • Kanada sertifika programlarının sıklıkla tercih edilmesinin en büyük nedeni; 1 aydan başlayarak maksimum 2 yıllık sertifika programlarına sahip olmasıdır. Hem meslek İngilizce bilginizi geliştirmenizi hem de benzersiz deneyimler elde etmenizi sağlamaktadır.
  • Kanada 2 yıllık sertifika programlarından aldığınız belgelerin başka bir büyük avantajıda uzmanlığınızın kanıtlandığının belgelendiriliyor olmasıdır.

Kanada Sertifika Programlarına Kanada Kültür Merkezi İle Başvurun

 Kanada Kültür Merkezi, 10 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle Kanada’da eğitim almak ve seyahat etmek isteyen kişilere profesyonel danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 Kanada Kültür Merkezi ile size uygun bölümde ve hedeflediğiniz bütçede birçok eğitim programı önerisinde bulunur.

 Kanada Kültür Merkezi ve Kanada sertifika programları hakkında detaylı bilgi almak için: kanadakulturmerkezi.com/kanada-sertifika-programlari/