Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri Aslanlı Mahallesinde kaldırım çalışmalarını başlattı. Çalışmalar 208. ve 237. Sokaklarda başlatılan kaldırım çalışmaları mahalle genelinde program dâhilinde devam edecek.

Erzincan Belediyesi tarafından kent genelinde başlatılan kaldırım çalışmaları program dâhilinde ilk olarak Ergenekon Mahallesi ve İnönü Mahallelerinin tamamında zamana bağlı olarak yıpranan kaldırımlar ve kaldırımı olmayan sokaklarda kaldırım çalışmaları başlatılmıştı.

Bu kapsamda İnönü ve Ergenekon Mahallelerinde kaldırım çalışmalarının sonuna yaklaşılmışken Aslanlı Mahallesinde de kaldırım çalışmalarına start verildi. Aslanlı mahallesinde 208. ve 237. Sokaklarda başlatılan kaldırım çalışmaları mahalle genelinde program dahilinde devam edecek.

Bu kapsamda ömrünü yitirmiş kaldırımlar yenilenecek ve kaldırım olmayan sokaklara da yeni kaldırımlar yapılarak vatandaşların hizmetine sunulacak. Aynı zamanda Fen İşleri Müdürlüğü inşaat ekipleri tarafından kaldırım yenileme ve tadilat çalışmaları diğer mahallelerde ihtiyaç duyulan kısımlarda devam ediyor.