Erzincan Medya
Erzincan

Erzincan

Erzincan

Pazartesi

22°/ 10°

Salı

23°/ 12°

Çarşamba

21°/ 14°

Perşembe

24°/ 14°

Cuma

24°/ 14°

Cumartesi

22°/ 12°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

Kahve Dünyası Türkiye’nin En Büyük Kütüphanesi’nde Üç Noktada Birden Hizmet Verecek

Yayınlanma:
ABONE OL
Kahve Dünyası Türkiye’nin En Büyük Kütüphanesi’nde Üç Noktada Birden Hizmet Verecek

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın restore ettiği Rami Kışlası’nda 13 Ocak tarihinde hizmete giren “Rami Kışlası Kütüphanesi” yaşayan kütüphaneler konseptine uygun en büyük kütüphane olarak dikkat çekiyor. Rami Kışlası Kütüphanesi bünyesinde birçok değerli eser barındırmakla beraber kültürel, sosyal ve sanatsal olarak çok farklı işlevlerin eş zamanlı bir arada yürütüldüğü  özel bir mekan olarak ön plana çıkıyor. “Hepimizin Ortak Noktası” mottosuyla Türkiye’nin dört bir yanında misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası da bu benzersiz kütüphanede yerini aldı. Rami Kışlası Kütüphanesi’nde bir Kahve Dünyası, iki Kahve Dünyası Algötür olmak üzere toplam da üç mağazayla misafirleriyle buluşan Kahve Dünyası, kitapların dünyasında kendine eşsiz bir yer bulurken, benzersiz lezzetleriyle de misafirlerini bekliyor. 

Açılışını 13 Ocak Cuma günü Rami Kışlası Kütüphanesi ile birlikte gerçekleştiren Kahve Dünyası mağazaları, benzersiz mağaza konsepti ve mimarisiyle dikkat çekiyor. Mağaza içerisinde Rami Kışlası’nın nostaljik fotoğrafları sergilenerek bu manevi miras Kahve Dünyası misafirleriyle buluşuyor. Mağazada kitap tutkunlarını, öğrencileri, araştırmacıları, çalışanları Türk Kahvesinden el yapımı unlu mamullere, çikolatadan fit lezzetlere, dondurmadan yöresel kahvelere ve soğuk içeceklere kadar uzanan eşsiz lezzetler yer alıyor. Bu lezzetlere ek olarak Kahve Dünyası Algötür noktalarına özel olan soğuk sıkım meyve sebze sularının yer aldığı No Serisi’nden, takviye besin kaynağı olan Pro Serisi’ne kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Günün hızlı akışına bir mola vermek ve birçok lezzeti bir arada deneyimlemek isteyenler, aradığı konforu ve lezzetleri Rami Kışlası Kahve Dünyası noktalarında buluyor.

Kahve Dünyası Hakkında 

Yarım asırdır kahve – kakao ticareti yapan ve 30 yıla yaklaşan çikolata deneyimi bulunan Altınmarka Grubu’nun bir üyesi olan Kahve Dünyası, ilk mağazasını İstanbul’un Eminönü semtinde açtı. Misafirperverliği ve ikram kültürüyle kısa sürede sektörün öncü markalarından biri haline gelen Kahve Dünyası günümüz itibarıyla Türkiye’nin coğrafi penetrasyonu en yüksek kahve ve çikolata zinciridir. Yurt içinde 200’ü aşkın mağaza olmak üzere 600’e yakın satış noktası, yurt dışında ise 14 mağazası bulunan Kahve Dünyası, her gün 100 bini aşkın misafirine hizmet vermektedir. Tüm mağazalarının işletmesini üstlenerek kalitesini garanti altına alan Kahve Dünyası aynı zamanda, kahve, çikolata, dondurma, unlu mamul ve fit lezzetlerden oluşan bini aşkın lezzetini Türkiye’de benzeri olmayan kahve mağazacılığı anlayışıyla misafirlerine sunmaktadır. “Hepimizin Ortak Noktası” söylemiyle faaliyetlerini sürdüren Kahve Dünyası’nın kurumsal sosyal sorumluluk projelerini bir araya getirdiği budunyahepimizin.org isminde bir platformu bulunmaktadır. 

Kahve Dünyası Online Mağaza Hakkında 

Kahve Dünyası 2012 yılından bu yana www.kahvedunyasi.com online mağazası ile herkesin severek tükettiği ürünlerini müşterileriyle buluşturuyor.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com