Erzincan
18°
Erzincan
Pazar
26°/ 16°
Pazartesi
29°/ 15°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
28°/ 16°
Perşembe
28°/ 15°
Cuma
30°/ 15°
Cumhuriyetin 100. Yılı ve Türkiye Yüzyılı çerçevesinde Kahraman Gaziler projesi kapsamında Erzincan’da Gazileri ile öğrenciler, Ulalar 75. Yıl Bayrak İlkokulunda düzenlenen programda bir araya geldiler.
Erzincan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türkiye Muharip Gaziler Derneği Erzincan Şubesi iş birliği ile Kahraman Gaziler, Ulalar 75. Yıl Bayrak İlkokulu öğrencileri ile buluştu.
Erzincan’da Vatan ve Kahramanlık Buluşmaları çerçevesinde, Cumhuriyetin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında çocuklar ile Gaziler bir araya geldi. Gerçekleşen programa; Kahraman Gaziler, öğrenciler, öğretmenler ve okul idarecileri katılım sağladı. Öğrenciler; milli birlik ve beraberlik, vatan, bayrak, millet sevgisini bir ömür yüreklerinde gururla taşıyan gazilerin kahramanlıklarını büyük bir coşku ile dinledi.
Program Öğrencilerin sorularının cevaplanması ile son buldu.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler