Erzincan Medya
23° Erzincan

Erzincan

23°

Erzincan

Cuma

28°/ 16°

Cumartesi

30°/ 15°

Pazar

33°/ 19°

Pazartesi

30°/ 17°

Salı

29°/ 16°

Çarşamba

29°/ 16°

Erzincan Medya

Paylaş
veya
aşağıdaki bağlantıyı paylaşın:

‘Kadın Kadına Söyleşi’ Programı

Yayınlanma:
ABONE OL
‘Kadın Kadına Söyleşi’ Programı

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ‘Kadın Kadına Söyleşi’ programı gerçekleştirildi. Düzenlenen programa Erzincan Vali Yardımcısı Ömer Özbay’ın eşi Tuğba Özbay, Vali Yardımcısı Yusuf İzci’nin eşi Sümeyra İzci ve Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Gülşah Taş katılıyla gerçekleştirildi.

Programın açılış konuşmasında Sağlık Bakanlığı kadın sağlığına ve kadınlara verdiği öneme vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Dr. Cihan Tekin,
‘’Doğru diye bildiğimiz yanlışların düzeltilmesi adına karşılıklı deneyimlerin ve tecrübelerin paylaşılması için değerli kadın hastalıkları ve doğum uzmanı doktorları ve İl Sağlık Müdürlüğünün diğer ekipleriyle beraber bu programı düzenledik. Hepsine öncelikle emekleri için teşekkür ediyorum. Bu program vasıtasıyla çok daha sağlıklı ve bilinçli bir şekilde hareket edileceğine inanıyorum. Sizler de doğru bilinen yanlışları önlemek adına söyleşi programımız içerisinde aktarılanları çevreniz ile paylaşarak, bilinçlenmelerine katkıda bulunabilirsiniz. Doğru bilgiyi her zaman doğru yerlerden almamız gerekir. Dolayısıyla sizler için düzenlediğimiz bu söyleşi programı sayesinde çalışma arkadaşlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaya hazırdırlar. Bu duygu ve düşüncelerle Kadın Kadına Söyleşi Programımıza katılımınız için hepinize teşekkür ediyor, sağlıklı günler diliyorum.’’ dedi.
Programda Mengücek Gazi eğitim ve Araştırma Hastanesi hekimlerinden Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Betül Kalkan Yılmaz ve Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Uzm. Dr. Begüm Naz Meydan tarafından katılımcıların soruları cevaplanarak, program sonunda hekimlere Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Gülşah Taş tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

Haber bültenimize kayıt olun

Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!

Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı okuyun.

İlgili Haberler

https://www.haberxr.com