Erzincan
18°
Erzincan
Cumartesi
28°/ 18°
Pazar
26°/ 15°
Pazartesi
29°/ 14°
Salı
30°/ 17°
Çarşamba
29°/ 16°
Perşembe
27°/ 16°
Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu, Basketbol FIBA Kadınlar Avrupa Kupası play-off turu rövanş maçında, deplasmanda İspanya takımı Movistar Estudiantes’i 76-63 skorla yenerek galip gelen Melikgazi Kayseri Basketbol takımını tebrik etti.
Son maçı ile adını son 16 takım arasına yazdıran Kayseri Melikgazi Kayseri Basketbol takımının başarılarının devam edeceğine inancının tam olduğunu söyleyen Başkan Palancıoğlu, “Melikgazi Kayseri Basketbol takımımız yoğun çalışmaları ve başarılarıyla yoluna devam ediyor. Avrupa’nın en iyi 16 takımı arasına giren takımımız büyük başarı elde etti. Basketbol takımımız ilk günden beri bizleri mutlu etmeye, gururlandırmaya devam ediyor. İspanya takımı ile olan maçını da kazanarak hedefine emin adımlarla ilerleyen takımımızın tüm sporcularını, antrenörlerini ve yönetimini tebrik ediyorum. Takımın bundan sonraki başarılarıyla daha güzel noktalara gelmesini temenni ediyorum. Bunun için de elimizden gelen gayreti bizler de göstereceğiz.” dedi.
Haber bültenimize kayıt olun
Gelişmelerden anında haberdar olmak için haber bültenimize kaydolun ve en güncel haberleri kaçırmayın!
Verilerinizin korunmasını önemsiyoruz.
Gizlilik Politikamızı
okuyun.
İlgili Haberler
Fenerbahçe’de Ferdi Kadıoğlu ayrılığı! İngiliz devine 21 milyon Euro’ya imzayı attı
Ruzomberok Trabzonspor maç özeti ve gollerin videosu! YouTube Trabzonpor özeti
Galatasaray B.Münih’le anlaştı! Dünya starı Türkiye’ye geldi
Galatasaray’dan Tarihi Transfer! Gerçekleşirse Olay Olur! 25 Milyon Euro Değerinde
Fenerbahçe’den Casemiro ve Kovacic atağı!
Fenerbahçe, Brezilyalı Dünya starını aldı! Hadi herkes havalimanına